Promocje

Samsung

Kserokopiarki Samsung

W asortymencie firmy DIP znajduje się sprzęt przeznaczony do branży handlowo-usługowej, między innymi kserokopiarka Samsung, drukarki, kasy i inne urządzenia. Zajmujemy się też dystrybucją materiałów eksploatacyjnych, a więc tonerów oraz tuszów atramentowych. Działamy na rynku od dwudziestu pięciu lat, stawiając na profesjonalizm i kompleksową obsługę klienta. Nasze oddziały znajdują się w Szczecinie, Gorzowie i Wrocławiu, ale ze względu na sprzedaż internetową trafiamy do odbiorców z całej Polski. Zapraszamy do współpracy właścicieli małych i dużych biznesów, a także klientów indywidualnych. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu (914 820 810) i adresem e-mail (szczecin@dip.com.pl).

Samsung  Jest 18 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów

Profesjonalna kserokopiarka Samsung – Wrocław, Szczecin

Blisko pół wieku temu w 1969 roku została powołana do życia firma Samsung, która niemalże od samego początku trafiała w potrzeby rynku. W latach osiemdziesiątych firma rozpoczęła produkcję urządzeń biurowych i bez najmniejszej wątpliwości stała się liderem w tym obszarze urządzeń wielofunkcyjnych. Nieustanne innowacje technologiczne powodują, że kserokopiarka Samsung jest urządzeniem spełniającym wysokie wymagania odbiorców. Szczecin i Wrocław to miasta, w których prowadzimy sprzedaż wysokiej klasy urządzeń, gwarantując jednocześnie profesjonalną obsługę. Jako zaufany partner gwarantujemy pomoc w odpowiednim doborze urządzenia w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

Kserokopiarka Samsung – biura w Szczecinie, Gorzowie, Wrocławiu – zasięg całego kraju

Proponowana przez nas kserokopiarka Samsung to krok prowadzący do nowoczesnej pracy na wielu płaszczyznach. Wielofunkcyjność tych urządzeń to w istocie większa wydajność, niekwestionowana jakość, a w efekcie zastąpienie kilku różnych urządzeń jednym. Urządzenia pozwalają na sprawną i nowoczesną optymalizację środowiska dokumentowego, co zdecydowanie przekłada się na całą organizację pracy. Marka Samsung to także pewność, że dotychczas ponoszone koszty na eksploatację i utrzymanie urządzeń biurowych zostaną istotnie zredukowane.

Szczecin i Wrocław to miasta, w których znajdziecie Państwo nasze punkty sprzedaży. Jeżeli interesuje Was kserokopiarka Samsung, zapraszamy do współpracy ! W DIP proponujemy zakupy wraz z perfekcyjną obsługą w każdym zakresie. Kompleksowe doradztwo, nowoczesny i uznany na światowym rynku sprzęt to istotne elementy, które pozwalają na perfekcyjną współpracę. Zapraszamy do kontaktu!