Novitus

Novitus

Novitus jest producentem kas i drukarek fiskalnych, znanym i cenionym zarówno w Polsce, jak i za granicą. W Polsce urządzenia tej firmy są wybierane przez wielu klientów – około 720 tysięcy kas fiskalnych to produkty tej marki. Służą one zarówno drobnym przedsiębiorcom, jak i wielkim firmom. Zarówno kasy fiskalne, jak i inne urządzenia i rozwiązania systemowe wspomagające handel, usługi i logistykę tej firmy znajdują zastosowanie w sieciach sklepów, na stacjach paliw, w zakładach produkcyjnych, hotelach i restauracjach, kancelariach prawnych i gabinetach lekarskich.

Novitus  W tej kategorii nie ma produktów.

Najlepsze kasy fiskalne na rynku

Firma Novitus stawia na innowacyjność i najnowsze technologie. Wybierając produkty tej marki, zyskujesz gwarancję najwyższej jakości i najnowocześniejszych rozwiązań. Urządzenia fiskalne tego producenta wyróżnia także nowoczesny design i szeroka funkcjonalność – inwestycja w te wysokiej jakości kasy i drukarki fiskalne będzie z pewnością trafnym wyborem.

Jednym z najchętniej wybieranych produktów marki jest model NANO E – jest to nowoczesna, kompaktowa kasa fiskalna doskonale sprawdzająca się w sprzedaży mobilnej oraz w małych punktach handlowo-usługowych. Nowość od tego producenta, to innowacyjny model NEXT. Jest on pierwszym na rynku urządzeniem fiskalnym, które powstało na skutek integracji kasy fiskalnej i tabletu z systemem Android i zaawansowanym programem do zarządzania sprzedażą. Obsługa tej kasy jest intuicyjna, łatwa i komfortowa. Stworzona z myślą o drobnych przedsiębiorcach została kasa Novitus MAŁA PLUS E, natomiast idealnym wyborem dla dużych placówek handlowych i usługowych jest wysoko zaawansowany model PS4000 E – najwyższy standard fiskalnych kas systemowych dostępny na rynku.

Sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych Novitus – oddziały w Szczecinie i Wrocławiu

Nasza firma prowadzi autoryzowany punkt sprzedaży urządzeń fiskalnych marki Novitus oraz ich serwis. Aktualnie posiadamy trzy oddziały – w Szczecin, Gorzów i Wrocław, jednak obsługujemy klientów również z innych obszarów kraju. Posiadamy niemal 25-letnie doświadczenie w branży – wybierając nas, zyskują Państwo gwarancję najwyższych standardów obsługi. Nasi pracownicy służą pomocą przy wyborze najodpowiedniejszego w danym przypadku urządzenia, a certyfikowani technicy poradzą sobie z każdym problemem w funkcjonowaniu systemu. Zapraszamy do współpracy.