Promocje

Posnet

Posnet

Posnet jest jednym z największych polskich producentów urządzeń fiskalnych. Oferuje bardzo zróżnicowane pod względem wielkości i funkcji urządzenia. W ofercie znajdują się zarówno kompaktowe kasy fiskalne, sprawdzające się doskonale w pracy mobilnej czy w małych przedsiębiorstwach handlowych lub usługowych, jak i urządzenia zaawansowane technologicznie, przystosowane do wykonywania obowiązków w rozbudowanych systemach sprzedaży. Ta polska firma od ponad 20. lat produkuje kasy fiskalne, które są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. To urządzenia słynące ze swej bezawaryjności oraz nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych, dopracowanych nawet w najdrobniejszych szczegółach.

Posnet  W tej kategorii nie ma produktów.

Posnet

Szeroka oferta firmy Posnet, obejmująca kasy rejestrujące o zróżnicowanych gabarytach i funkcjach sprawia, że każdy znajdzie w niej odpowiednie dla siebie urządzenie. Poszczególne modele umożliwiają obsługę mniejszych bądź większych baz towarowych, błyskawiczny wydruk paragonów czy tryb szybkiej sprzedaży, możliwej dzięki zdefiniowaniu skrótów klawiszowych. Cechy te sprawiają, że kasy tej firmy są niezwykle wygodne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą urządzeń fiskalnych dostępnych w DIP – na naszej stronie internetowej bądź w jednym z naszych oddziałów, we Wrocławiu, Gorzowie lub w Szczecinie.

Sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych Posnet w Szczecinie i Wrocławiu

Firma DIP od niemal 25. lat zajmuje się sprzedażą i serwisowaniem kas fiskalnych i urządzeń biurowych. Obecnie posiadamy trzy oddziały – Szczecin, Gorzów i Wrocław. Jednak naszej działalności nie ograniczamy do obsługi klientów z obszaru tych miast – gdziekolwiek znajduje się siedziba Państwa firmy, skontaktujcie się z nami, a my przygotujemy dla Was najkorzystniejszą ofertę, dostosowaną do Państwa oczekiwań, potrzeb i możliwości. Nasi wysoko wykwalifikowani doradcy służą pomocą w zakresie wyboru najbardziej optymalnego rozwiązania – nie ważne, czy prowadzicie Państwo mały sklepik czy duże przedsiębiorstwo handlowe bądź usługowe. Zapraszamy do współpracy.