Kasy Posnet ONLINE

Kasy Posnet ONLINE 

W tej kategorii nie ma produktów.

Kasy i drukarki fiskalne ONLINE to nowa kategoria urządzeń fiskalnych, które komunikują się z Centralnym Repozytorium Kas (CRK) Ministerstwa Finansów. CRK gromadzi między innymi: raporty dobowe i paragony fiskalne. Prawo narzuca części przedsiębiorców obowiązek stosowania urządzeń ONLINE najpóźniej od 1 stycznia 2020 r.

Urządzenia ONLINE Posnet zapewniają swobodę wyboru między przewodowym lub bezprzewodowym połączeniem z CRK.

Posnet Mobile ONLINE

to najmniejsza kasa fiskalna na rynku, z którą udasz się w dowolne miejsce, by sprzedać swoje usługi lub produkty.

Mobilność i wydajność

Kasa Mobile ONLINE jest urządzeniem mobilnym i niedużym, ale bardzo funkcjonalnym. Może wydrukować 8000 paragonów bez dodatkowego zasilania. Połączenie z CRK za pomocą WiFi, modemu 3G (GRM).

Mocny akumulator

Zastosowanie litowo-jonowego akumulatora o dużej pojemności dodatkowo zabezpieczy urządzenie podczas pracy w terenie.

Urządzenie rekomendowane do mobilnego zastosowania dla:

mechaników samochodowych, lekarzy, prawników, małej gastronomii, barów, restauracji, parkingów.

Posnet Ergo ONLINE

Niezależnie od tego czy pracujesz stacjonarnie, czy w terenie - kasa Ergo ONLINE sprawdzi się w każdej sytuacji. Kasa Ergo ONLINE może działać samodzielnie lub stanowić element systemu kasowego.

Nowoczesna kasowaga

Ergo ONLINE możesz przekształcić w kasowagę. Wagę możesz obsługiwać bezpośrednio z klawiatury kasy. Połączenie z CRK za pomocą USB, WiFi, modemu 3G (GSM).

Duża baza PLU

Na Ergo ONLINE możesz zdefiniować opcjonalnie do 8000 nazw towarów lub usług.

Urządzenie rekomendowane dla:

wulkanizatorów, mechaników samochodowych, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, małej gastronomii ( fast-foody, food-trucki), gabinetów lekarskich, kancelarii prawnych, mobilnych przedsiębiorców.

Posnet Bingo ONLINE

Bingo ONLINE to kolejne urządzenie z niezwykle popularnej linii kas Bingo, często wybieranych przez właścicieli małych punktów handlowych i usługowych. Doceniane jest za niezawodność i intuicyjną obsługę. Bingo ONLINE powstało na bazie sprawdzonej konstrukcji BINGO XL i w standardzie zostało wyposażone m.in. w złącze LAN/Ethernet, które można wykorzystać do komunikacji z CRK.