Promocje

Kasy Novitus ONLINE 

W tej kategorii nie ma produktów.

Urządzenia Novitus ONLINE  spełniają wymagania Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące oraz Ustawy o VAT.


Mobilna kasa fiskalna NANO online

to kwintesencja ergonomii i designu,  przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych oraz wszędzie tam, gdzie trudno zmieścić większe urządzenia fiskalne. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, która jednocześnie obsługuje komunikację z CRK. Kopia wydruku dla użytkownika przechowywana jest w pamięci chronionej urządzenia, a dostęp do niej jest realizowany poprzez dedykowaną aplikację.

 

Kasa fiskalna Mała Online

Przeznaczona dla małych punktach sprzedaży. Baza towarowa kasy MAŁA Online pozwala na pomieszczenie wszystkich oferowanych towarów i usług. Większa ilość grup towarowych pomoże utrzymać porządek w bazie. Posiada poszerzone, najnowsze metody możliwości płatności , dzięki czemu klient jeszcze wygodniej zapłaci za towar lub usługę. Całość została dopełniona możliwością połączenia i przesyłania danych do CRK za pośrednictwem sieci teleinformatycznej.  Funkcje te są praktycznie bezobsługowe – użytkownik nie musi wykonywać żadnych dodatkowych operacji, jedynie zapewnić drukarce połączenie z właściwie skonfigurowaną siecią internetową. Nowa MAŁA Online to współczesna technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży ze względu na swoją ergonomię. Dzięki niewielkim wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca na – często ograniczonej – powierzchni stanowiska sprzedaży. 

Kasa Novitus SENTO Online

to kasa fiskalna umożliwiająca połączenie i przesyłanie danych do CRK za pośrednictwem sieci teleinformatycznej.  Do poprawnej współpracy z CRK wystarczy jedynie połączenie z właściwie skonfigurowaną siecią internetową.  Kasa jest dedykowana małym i średnim punktom handlowo – usługowym. Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną wcześniej w segmencie dużych kas systemowych. Bardzo duża baza towarowa, precyzyjne nazewnictwo towarów, komunikacja on-line z komputerem, wiele złącz komunikacyjnych, w tym złącza RS232 i USB pozwalają stworzyć zaawansowany system sprzedaży dla średniego sklepu. Ergonomiczna budowa sprawia, że wielogodzinna praca na tej kasie będzie wygodna i efektywna.