iPOS duet   

Przedstawiamy jedyny na rynku kasoterminal, który sprawi, że obsługa sprzedaży w Twoim sklepie nareszcie stanie się przyjemnością. Nie potrzebujesz kasy fiskalnej i jej ograniczeń. Kupując iPOS duet otrzymujesz fiskalny system kasowy i terminal płatniczy w jednym!

Drukarka fiskalna

Z kopią elektroniczną.

Posiadanie urządzenia fiskalnego to podstawowy wymóg prawny w sprzedaży detalicznej. Kupując iPOS duet otrzymujesz wysokiej klasy drukarkę fiskalną z kopią elektroniczną, spełniającą wszystkie wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Finansów, co potwierdza homologacja nr PT 24/2015 wydana przez Główny Urząd Miar. Jednak spełnienie wymagań to nie wszystko czego możesz się spodziewać po tej drukarce – to przede wszystkim profesjonalne narzędzie zaprojektowane przez lidera branży, firmę Innova, z myślą o wygodnej i niezawodnej obsłudze sprzedaży, posiadające czytelny wyświetlacz dla klienta, prosty mechanizm obsługi papieru i akumulator zapewniający pracę kasoterminala nawet do 2 godzin bez zasilania.

Komputer

Czyli terminal.

Aby zapewnić obsługę sprzedaży potrzebujesz właściwego systemu. Zwykle do obsługi drukarki fiskalnej potrzebny jest jeszcze komputer oraz odpowiednie oprogramowanie. Wiemy o tym i dlatego wyposażyliśmy kasoterminal w... terminal płatniczy. Konkretnie w najlepszy na rynku terminal renomowanej firmy Verifone, który z łatwością obsłuży aplikację do prowadzenia sprzedaży. A skoro jest terminalem to przy okazji również obsłuży płatności kartami. Udany duet! Terminal spełnia surowe wymagania organizacji PCI Security Standards Council, jest wyposażony w wyraźny, kolorowy, dotykowy ekran o przekątnej 3,5" oraz trwałą i ergonomiczną, podświetlaną klawiaturę, zapewniając wygodną obsługę sprzedaży. Jednocześnie zapewnia odczyt kart płatniczych wszelkiego typu – zarówno zbliżeniowych jak i stykowych z paskiem magnetycznym oraz chipowych.

Aplikacja sprzedażowa

Na miarę systemu kasowego.

Nawet najlepszy sprzęt jest nic nie wart bez odpowiedniego oprogramowania. Dlatego właśnie opracowaliśmy aplikację do prowadzenia sprzedaży dedykowaną do iPOS duet, zapewniającą funkcjonalności jakich nie powstydziłby się żaden system kasowy, zawarte w intuicyjnym, przejrzystym i nowoczesnym interfejsie jak w smartfonie. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane przez specjalistów od ergonomii, projektowania aplikacji i handlu detalicznego w odpowiedzi na potrzeby wyrażane przez sprzedawców, umiejętnie przekładając skomplikowane wymagania na łatwy w obsłudze a jednocześnie wydajny i bezpieczny system kasowy.

Zapewniamy obsługę do 20 tys. PLU, łatwe wyszukiwanie produktów po nazwie, współpracę z czytnikami kodów kreskowych, automatyczny odczyt ważonych towarów, modyfikację paragonu na każdym etapie sprzedaży, akceptację płatności kartami, dzielenie zapłaty na różne formy płatności, czy obsługę zwrotów na dowolnym kasoterminalu w sieci – żeby wymienić tylko najważniejsze, a to dopiero początek. W przeciwieństwie do kas fiskalnych nic nie ogranicza możliwości rozwoju naszej platformy, a automatyczne aktualizacje oprogramowania zapewnią, że iPOS duet będzie stale podążał za Twoimi potrzebami. Wszystko to we współpracy z portalem iPOS web dostępnym dla każdego posiadacza naszych urządzeń.

Ogólnopolski serwis

Do Twojej dyspozycji.

Urządzenia fiskalne podlegają rygorystycznym wymaganiom formalnym oraz serwisowym. Każde urządzenie musi mieć wskazanego serwisanta opiekującego się urządzeniem przez cały cykl życia – od instalacji i fiskalizacji w punkcie sprzedaży, przez cykliczne przeglądy aż po moment wycofania urządzenia z użycia. Aby zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość i jednolity poziom obsługi, oddajemy do Państwa dyspozycji profesjonalną sieć serwisową. Wyszkoleni serwisanci przyjadą w umówionym terminie i pomogą w uruchomieniu lub naprawie Państwa urządzeń czy w dopełnieniu formalności z Urzędem Skarbowym – wystarczy kontakt z Centrum pomocy iPOS aby zamówić wizytę.

Łączność

Zawsze online.

Zdalne zarządzanie urządzeniami, akceptacja płatności kartami, czy przesyłanie raportów dobowych do księgowego wymaga ciągłej łączności. iPOS duet wyposażyliśmy zarówno w kartę sieciową, pozwalającą na podłączenie urządzenia do sieci komputerowej jak i w modem GSM zapewniając łączność gdy nie ma innej możliwości. Nie musisz się zastanawiać nad wyborem operatora – skorzystamy z najmocniejszego sygnału jaki jest dostępny, a gdyby to okazało się niewystarczające, można podłączyć zewnętrzną antenę GSM poprawiając zasięg sieci. Gdy jednak łączność chwilowo zawiedzie, iPOS duet nadal zapewni obsługę sprzedaży, a po odzyskaniu łączności automatycznie zsynchronizuje zapamiętane dane.

Nowa konsola dla szefa

Gdy chodzi o Twój biznes, gra idzie o najwyższą stawkę.

Aby móc efektywnie zarządzać własnym biznesem potrzebne jest rozwiązanie łączące wszystkie elementy – platforma pozwalająca na zdalne zarządzanie urządzeniami, usługami, asortymentem i personelem zapewniająca jednocześnie bieżące informacje o kluczowych aspektach prowadzonej działalności. Przedstawiamy iPOS web – Twojego nowego doradcę, dostępnego dla każdego nabywcy kasoterminala.Raporty

Bieżąca sytuacja pod kontrolą.

Nie poprawisz swoich wyników jeśli nie będziesz ich mierzyć. iPOS web dostarcza kluczowe wskaźniki zebrane na jednym ekranie, tuż po zalogowaniu. W czytelny i przejrzysty sposób zapoznasz się z najważniejszymi informacjami o sytuacji w Twoim biznesie. Rankingi sprzedaży i kasjerów, aktualne obroty, towary na wyczerpaniu, analiza klientów powracających czy histogramy porównawcze to tylko wybrane przykłady – koniecznie tu zaglądaj. Jeśli poczujesz prawdziwy głód wiedzy i zechcesz zgłębić wybrany aspekt Twojej działalności, skorzystaj z przygotowanych przez nas narzędzi do analizy. Przekrojowe raporty oraz czytelne wykresy pomogą Ci spojrzeć na swoją działalność z całkowicie nowej perspektywy. Ciekawej perspektywy – który ze sprzedawców obsługuje klientów najsprawniej? A który jest najskuteczniejszy? Może ten sam i zasługuje na premię? Zaloguj się i przekonaj!