Drukarka fiskalna Novitus HD E

Nowy produkt

Drukarka fiskalna NOVITUS HD E to pierwsza w Polsce drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem TFT wyświetlającym w trybie High Color. Wyświetlacz ten wyświetla menu drukarki, sprzedawane towary oraz dowolne, animowane klipy graficzne - np. filmy reklamowe. Drukarka może występowac  w wersji ze zintegrowanym wyświetlaczem lub wyświetlaczem wolnostojącym

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

3 677,70 zł brutto

Więcej informacji

Drukarka fiskalna NOVITUS HD E to pierwsza w Polsce drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem TFT wyświetlającym w trybie High Color. Wyświetlacz ten wyświetla menu drukarki, sprzedawane towary oraz dowolne, animowane klipy graficzne - np. filmy reklamowe. Drukarka może występowac  w wersji ze zintegrowanym wyświetlaczem lub wyświetlaczem wolnostojącym, podłączanym przewodem o długości do 1,25 m. Drukarka pozwala na sprzedaż towarów z nazwami o długości do 60 znaków, drukuje logo graficzne w nagłówku paragonu, NIP nabywcy na paragonie oraz kody kreskowe i QR pod paragonem. W standardzie posiada profesjonalny obcinacz papieru.
Drukarka współpracuje z programami sprzedaży na najpopularniejszym protokole komunikacyjnym na polskim rynku, zgodnym ze wszystkimi poprzednimi modelami drukarek Novitus. Może też pracować na nowoczesnym, bardzo prostym w realizacji protokole Novitus XML.

Opis

Kopia elektroniczna Tak
Producent Novitus
Papier 80/57 termiczny
Złącze komunikacyjne 2 x RS232, 1 x USB (dwukanałowe), 1 x LAN (Ethernet)
Liczba znaków 60 znaków + 3 linie opisu
Maksymalna liczba towarów 1 000 000
Urządzenia współpracujące komputer, laptop, monitor wydruku, monitoring, system nadzoru itp.
Wymiary 178 x 350 x 190 mm

Załączniki