Kasa fiskalna Fawag Lite

Nowy produkt

Kasa Fawag Lite produkcji Lubelskich Fabryk Wag FAWAG S.A. jest mała, solidna i prosta w obsłudze, a także ergonomiczna, funkcjonalna i w dobrej cenie. Posiada dodatkowe klawisze skrótu, czytelny wyświetlacz i niezawodny akumulator. Można do niej podpiąć szufladę kasjerską a poprzez złącze USB skaner kodów kreskowych lub komputer.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 351,77 zł brutto

Więcej informacji

Kasa Fawag Lite Kasa Fawag Lite Kasa produkcji Lubelskich Fabryk Wag FAWAG S.A. jest mała, solidna i prosta w obsłudze, a także ergonomiczna, funkcjonalna i w dobrej cenie. Posiada dodatkowe klawisze skrótu, czytelny wyświetlacz i niezawodny akumulator. Można do niej podpiąć szufladę kasjerską a poprzez złącze USB skaner kodów kreskowych lub komputer.

Najważniejsze cechy i funkcje:

  • Solidna i wytrzymała kasa w mocnej obudowie.
  • Jest intuicyjna i łatwa w obsłudze. Posiada niezbędne funkcje do prowadzenia sprzedaży.
  • Kasa pracuje w temperaturze od 5 do 40 `C. Możesz podłączyć do niej szufladę kasową, a dzięki złączu USB kasa obsługuje skaner kodów kreskowych lub komunikuje się z komputerem.
  • Ergonomia Cię przekona. Jej wymiary to 179x97x191. Zajmuje mało miejsca więc zmieści się na ladzie o dowolnym wymiarze.
  • Posiada intuicyjną klawiaturę ustawioną pod optymalnym kątem.
  • Wbudowany akumulator zapewni Ci wydrukowanie 6 000 wierszy (średnio 300 paragonów) bez zasilania zewnętrznego.
  • Posiada czytelne wyświetlacze z dużą i wyraźną czcionką po stronie sprzedawcy i klienta. Przyjazne dla oka kolory nie męczą wzroku podczas wielogodzinnej pracy.
  • Dzięki dodatkowej linii klawiszy masz bezpośredni dostęp do najczęściej przez Ciebie wykorzystywanych operacji kasjerskich - dysponujesz łącznie 16 klawiszami skrótu.

Opis

Kopia elektroniczna Tak
Producent Fawag
Papier 57 termiczny
Liczba znaków 40
Maksymalna liczba towarów 2 000
Urządzenia współpracujące komputer, skaner USB, szuflada
Szybkość wydruku 16 linii/s
Wymiary 179 x 97 x 191 mm