Kasa fiskalna Emar SOLO BIS

Nowy produkt

Solo BIS jest konstrukcją uniwersalnej, ergonomicznej kasy z kopią elektroniczną. Kopia paragonu zapisywana jest w formie elektronicznej na karcie SD dzięki czemu nie ma potrzeby przechowywania rolek. Ponadto dla osób dbających szczególnie o bezpieczeństwo danych istnieje możliwość dodatkowego zabezpieczenia, dzięki drugiej karcie micro SD, na której zapisuje się kopia karty SD.

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

1 250,00 zł brutto

-163,27 zł

1 413,27 zł brutto

Więcej informacji

Solo BIS jest konstrukcją uniwersalnej, ergonomicznej kasy z kopią elektroniczną. Kopia paragonu zapisywana jest w formie elektronicznej na karcie SD dzięki czemu nie ma potrzeby przechowywania rolek. Wyposażona jest w wytrzymały  mechanizm drukujący Citizen, który charakteryzuje się  szybkością (65 mm/s), cichą pracą, a co najważniejsze na paragonie o szerokości 57 mm można wydrukować aż 42 znaki w linii.

Solo BIS może współpracować z komputerem poprzez interfejs USB lub RS232, dzięki czemu konfiguracja, zarządzanie i raportowanie może być realizowanie z komputera. Kasa ma także możliwość współpracy z czytnikiem kodów kreskowych oraz wagą. Solo Bis może współpracować z wieloma szufladami dostępnymi na rynku ponieważ posiada szeroki zakres napięć wyj.: od 5V do 20V. W kasie Emar Solo Bis istnieje możliwość ustawienia funkcji przypominania o wykonaniu raportu miesięcznego oraz przypomnienia o obowiązkowych przeglądach serwisowych. Ma możliwość zaprogramowania pod klawiszami funkcyjnymi skrótów do funkcji menu, funkcji sprzedażowych lub towarów szybkiej sprzedaży. Kasa zapewnia wydruk numeru NIP nabywcy na paragonie. W Solo Bis możemy wyszukać towar po części nazwy towaru oraz przeglądać towary o podobnej nazwie. Kasa automatycznie podpowiada wyszukiwaną nazwę oraz zapewnia dużą szybkość wyszukiwania. Bardzo ceniona przez użytkowników funkcjonalność kasy Solo Bis to możliwość wydrukowania kopii paragonów z zakresu daty oraz godziny. Na dużym graficznym wyświetlaczu można przeglądać pozycje paragonów, dzięki czemu operator może  sprawdzić poprawność paragonu dla klienta.  

Wybrane cechy i funkcje produktu:

  • mechanizm drukujący z funkcją „easy load", ułatwiający wymianę rolek papieru,
  • współpraca z czytnikiem kodów oraz z wagą,
  • czytelne wyświetlacze dla klienta i operatora,
  • wyszukiwanie towarów po nazwie,
  • NIP nabywcy na paragonie,
  • 42 znaki w nazwie towaru,
  • zabezpieczona kopia elektroniczna,
  • przypominanie o obowiązkowym przeglądzie technicznym i niewykonanym raporcie dobowym.

Opis

Kopia elektroniczna Tak
Producent Emar
Papier 57 termiczny
Złącze komunikacyjne USB, 2 x RS232, szuflada RJ 12
Liczba znaków 42
Maksymalna liczba towarów 2 000
Urządzenia współpracujące waga, szuflada, komputer, skaner
Szybkość wydruku 65 mm/s
Wymiary 233 x 207 x 99,5 mm

Załączniki