Kolektor danych Unitech HT660e

Nowy produkt

Kolektor danych HT660e przystosowany do pracy w trudnych warunkach magazynowych i produkcyjnych (IP54). Sprawdza się również w handlu ułatwiając przyjęcia towaru i przyspieszając sprawdzanie cen towarów na półkach.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

3 073,77 zł brutto

Więcej informacji

Kolektor danych HT660e - następca kultowego modelu HT660, przemysłowy PDA z wbudowanym czytnikiem kodów kreskowych, został zaprojektowany do pracy jedną lub dwiema rękami w sektorach produkcyjnych, sprzedaży detalicznej, transporcie i logistyce. Przy bardzo intensywnych czynnościach wymagających częstego skanowania, np. podczas pracy w magazynie, można zastosować wygodny uchwyt ręczny „Gun-Grip”.

Każdy HT660e jest dostarczany z oprogramowaniem JGPe Development Tool – (kompatybilny również z HT630), czyli ze środowiskiem deweloperskim, umożliwiającym szybkie i łatwe tworzenie mobilnych aplikacji na terminal oraz zintegrowanie ich z systemem informatycznym. Połączenie systemu operacyjnego Windows CE 6.0 R3 oraz terminala HT660e daje Ci więc wszystkie potrzebne narzędzia do dowolnego kreowania posiadanego oprogramowania.

HT660e wyposażony w 802.11 b/g WiFi, Bluetooth, Windows 6.0, skaner, slot SDIO z obsługą pamięci SDHC, kolorowy, dotykowy ekran QVGA jest odpowiedzią na coraz większe oczekiwania klientów, a możliwość współpracy z innym oprogramowaniem czy sprzętem (np. mobilne drukarki) stwarza nam ogromne możliwości rozwojowe dla firmy.

Solidny i wytrzymały HT660e jest niezawodny w każdej sytuacji. Zaprojektowany został do pracy w trudnych warunkach, wytrzyma wielokrotny upadek na beton z wysokości 1.5m a stopień ochrony IP54 zabezpiecza terminal przed zapyleniem oraz kontaktem z cieczami. Czas pracy – do 8 godzin - jest dłuższy niż wielu podobnych urządzeń. Stacja dokująca pozwala na równoczesne ładowanie dodatkowego akumulatora, co pozwala zminimalizować przerwy w pracy terminala.

Niewielka waga 360 g. oraz ergonomiczna obudowa HT660e to ukłon w stronę wygody pracy użytkownika. Kolorowy i podświetlany ekran dotykowy o dużym kontraście, klawiatura alfanumeryczna, 36-klawiszowa oraz zintegrowany czytnik kodów kreskowych pozwalają na łatwe zbieranie danych zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Załączniki