POS Uniq PC

Nowy produkt

Uniq PC to nowoczesny komputer typu All in one odporny na wilgoć i związki chloru. Jest zintegrowanym stanowiskiem komputerowym, wyglądem przypominającym monitor LCD o rozmiarze 15’’. Doskonałe rozwiązanie dla handlu, gastronomi, basenów, aquaparków i obiektów SPA. W wersji z procesorem Dual Atom (D525) lub Quad Celeron (J1900) z powodzeniem można stosować do nadzorowania procesów produkcyjnych.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

6 014,70 zł brutto

Więcej informacji

Uniq PC jest innowacyjnym rozwiązaniem łączącym monitor, wydajny komputer oraz odporny na zarysowania panel dotykowy w jednej obudowie typu all in one. Charakteryzuje się nowoczesnym i solidnym wykonaniem. Posiada zabezpieczenia przed pyłem i wilgocią na poziomie przemysłowej normy IP65, dzięki czemu może on znaleźć zastosowanie w najróżniejszych branżach i środowiskach pracy, takich jak handel i usługi, transport i przemysł, technika basenowa, sektor medyczny, czy nawet wojsko.

Uniq PC jest jednym z najcieńszych terminali POS dostępnych na rynku (39mm), w którym zastosowany został pasywny system chłodzenia zamknięty w szczelnej, aluminiowej obudowie, zapewniając tym samym komfortową, całkowicie bezszelestną pracę.

Dodatkowo wygląd zewnętrzny Uniq PC może zostać dostosowany na życzenie Klienta do wnętrza, w którym będzie pracował, istnieje możliwość zamówienia obudowy w dowolnym kolorze i z dowolnym logo.

Podstawowa wersja terminala Uniq PC 150 oparta jest na platformie Atom.

Występuje w wersji jedno-rdzeniowej N270 (1-2GB RAM) lub dwu-rdzeniowej D525 i cztero-rdzeniowej J1900 (2-4GB RAM) z opcjonalnymi portami RS, VGA.

Opis

Przekątna ekranu 15''
Producent Elcom
Złącze komunikacyjne 3 x USB, 2 X RS 232
Matryca dotykowa Rezystywna
Rozdzielczość 1024x768
Karta graficzna zintegrowana
Procesor Intel Atom D525 1.8 GHz
Pamięć RAM 2 GB
System operacyjny POS Ready7

Załączniki