Drukarka Samsung CLP-775ND

Nowy produkt

Drukowanie mono i kolor
Prędkość druku mono i kolor do 33 str./min (A4)
Rozdzielczość druku do 9 600 x 600 dpi

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Więcej informacji

Drukarka Samsung CLP-775ND

Pracuj lepiej dzięki rekordowej prędkości druku

Urządzenie szybko drukuje dokumenty (niezależnie od ich objętości) dzięki funkcji Fast Speed zasilanej technologią drukowania równoległego 600 MHz Dual-Core – która umożliwia drukowanie o 1,5 raza szybciej niż w przypadku technologii jednordzeniowej – i pamięci z możliwością rozbudowy. Urządzenie umożliwia bezusterkowe drukowanie ważnych dokumentów biznesowych w wysokiej jakości, a wyższa prędkość zwiększy wydajność pracy w biurze i poprawi płynność procesów. Niezawodna i najwyższej klasy drukarka błyskawicznie stanie się niezbędnym narzędziem pracy, a Ty będziesz się tylko dziwić, jak można było wcześniej radzić sobie bez niej.

Doskonalsze kolory wydruków

Dzięki niesamowitej dokładności odwzorowywania kolorów, a także możliwości druku o rozdzielczości 9 600 x 600 dpi CLP-775ND dostarcza wysokiej jakości wydruki w kolorze. Funkcja Easy Color Manager i udoskonalony czujnik CTD sprawiają, że wydruki w kolorze są zawsze wyraźne, ostre i profesjonalne – możesz łatwo ustawić balans kolorów, jasność, kontrast i nasycenie dowolnego obrazu, który oglądasz na monitorze.

Zyskaj dodatkowy czas dzięki niezawodnemu drukowaniu

Uwolnij swój dzień pracy od czasochłonnych i męczących blokad papieru za pomocą technologii firmy Samsung zapobiegającej powstawaniu zatorów. Użycie wałka opóźniającego, zapewniającego efekt tarcia wstecz podczas pobierania kartki papieru, powoduje wzrost wydajności i obniża poziom frustracji w miejscu pracy. Typowe problemy, które często podnoszą ciśnienie pracownikom, takie jak nieprawidłowe pobranie papieru lub pobranie kilku kartek jednocześnie z podajnika, staną się melodią przeszłości. Bardzo wysoki miesięczny cykl pracy jest jedną z wyraźnych i mierzalnych zalet technologii zapobiegającej blokadom papieru i przyczyni się do poprawy i udoskonalenia procesów roboczych. Technologia zapobiegająca blokadom papieru zapewnia wydajność i niezawodoność procesu drukowania. Możesz łatwo dostosowywać balans kolorów, jasność, kontrast i nasycenie każdego obrazu, który widzisz na monitorze.

Kontroluj dokumenty biurowe za pomocą funkcji bezpiecznego drukowania

Ważne dokumenty mogą łatwo dostać się w niepowołane ręce, szczególnie jeśli drukarki robocze są współdzielone przez wielu użytkowników. Funkcja bezpiecznego drukowania zabezpiecza dokumenty przed wścibskimi oczami w ten sposób, że aby je wydrukować, należy wpisać kod PIN. Po przesłaniu zadania druku do drukarki musisz po prostu do niej podejść, przewinąć zadania na interfejsie użytkownika, aby znaleźć swój plik, a następnie autoryzować wydruk, wpisując kod PIN. To prosty i efektywny sposób ścisłej kontroli nad obiegiem ważnych dokumentów, który także minimalizuje liczbę zbędnych wydruków.

Drukowanie na papierze o dużej gramaturze

Od codziennych dokumentów po ważne prezentacje – każdorazowo należy odpowiednio dopasować parametry druku. Jeśli chcesz zrobić dobre wrażenie nie tylko wysoką jakością, lecz także poprzez profesjonalną obróbkę, Twoja drukarka musi posiadać możliwość drukowania na różnych gatunkach papieru. Jeśli połączysz główną tacę (obsługującą gramaturę 163 g/m²) z drugą, opcjonalną tacą (gramatura 163 g/m²*) i jeszcze jedną tacą (obsługującą gramaturę 220 g/m²), drukarka łatwo przetworzy nawet największe zadania druku. Od specjalistycznego papieru i grubych arkuszy, po koperty i kartki… teraz możesz drukować bezproblemowo, tanio i wyjątkowo łatwo! *gramów na metr kwadratowy

 

 

Opis

Producent Samsung
Rodzaj drukarka
Typ kolor
Symbol CLP-775ND
Format papieru A4
Prędkość druku do 33 str./min (A4)
Panel dotykowy tak
Ilość podajników w standardzie 1
Dostępne funkcje drukowanie

Załączniki