Drukarka Samsung ML-5510ND

Nowy produkt

Drukowanie mono
Prędkość druku mono do 52 str./min (A4)
Rozdzielczość druku do 1 200 x 1 200 dpi

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Więcej informacji

Wiele opcji konfiguracji i ustawień

Drukarka ML-5510ND może zostać tak skonfigurowana, aby optymalnie spełniała wymagania biznesowe użytkowników. Dzięki modułowej konfiguracji i dużej liczbie opcji drukarka precyzyjnie spełnia wyznaczone zadania w firmie

Drukarka, która dopasowuje się do budżetu

Drukarka ML-5510ND umożliwia wybór materiałów eksploatacyjnych odpowiednich do posiadanego budżetu. Wkłady drukujące są dostępne w dwóch wersjach: niedrogi wkład standardowy przeznaczony do wydruku 10 000 stron i wkład wysoko wydajny na 30 000 stron, gwarantujący niższy koszt druku jednej strony i niewymagający częstej wymiany.

Twoje biuro na najwyższych obrotach

ML-5510ND zwiększa wydajność pracy w biurze z szybkością druku 52 stron A4 na minutę. Ponadprzeciętna szybkość druku to jeszcze nie wszystko, jeśli uwzględnisz moc przetwarzania procesora 700 MHz, sieć 1 GB i pamięć z możliwością rozbudowy do 768 MB. Nie pozostawia to żadnych wątpliwości, że drukarka ML-5510ND może zagwarantować najwyższe obroty w każdym biurze.

Oszczędzaj czas i środowisko dzięki wygodnemu jednoprzyciskowemu trybowi eko

Jedno naciśnięcie przycisku eko umożliwia drukowanie przy użyciu mniejszej ilości tonera na każdej stronie, wydłużając czas jego eksploatacji. Dodatkowo administrator może zmienić konfigurację na bardziej ekologiczną, ustawiając wydruk kilku stron na arkuszu i wydruk dwustronny w połączeniu z trybem oszczędzania tonera. To jednak nie wszystko. Funkcja symulatora wyników pozwala zobaczyć, ile dwutlenku węgla, energii i papieru zaoszczędziłeś przy wybranych ustawieniach. Dzięki temu zyskujesz doskonały wgląd w pozytywne efekty, jakie Samsung ML-5510ND wywiera na Twoje wydatki i środowisko naturalne.

Praca w sieci

Podłącz wszystkie stanowiska pracy w biurze do jednej sieci, zapewniając sprawną organizację pracy. Pracownicy będą mieć dostęp do wspólnej drukarki, a Ty zaoszczędzisz czas, unikając konieczności serwisowania wielu urządzeń. Drukarkę można podłączyć do sieci LAN o przepustowości 1 GB. Dzięki drukarce ML-5510ND usprawnisz swoją komunikację i będziesz przygotowany na każdą ewentualność.

Opis

Producent Samsung
Rodzaj drukarka
Typ mono
Symbol ML-5510ND
Format papieru A4
Prędkość druku do 52 str./min (A4)
Panel dotykowy nie
Ilość podajników w standardzie 1
Dostępne funkcje drukowanie

Załączniki