Drukarka Samsung ML-6510ND

Nowy produkt

Drukowanie mono
Prędkość druku mono do 62 str./min (A4)
Rozdzielczość druku do 1 200 x 1 200 dpi

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Więcej informacji

Usprawnij pracę dzięki łatwej w obsłudze drukarce

Nie idź na ustępstwa w zakresie jakości i decyduj się tylko na takie rozwiązania, które zapewniają doskonałe parametry druku i bezusterkową obsługę. Prosty panel użytkownika z nowym pokrętłem, 4-wierszowym wyświetlaczem i klawiaturą numeryczną zapewnia prostą i kompleksową kontrolę zadań druku. Za pomocą jednoprzyciskowej funkcji eko, umieszczonej na przednim panelu, która po naciśnięciu staje się ustawieniem domyślnym, możesz teraz drukować dwie strony na jednej kartce. Dzięki temu rozwiązaniu zmniejszysz koszt zużycia papieru i tonera oraz zredukujesz swój wpływ na środowisko naturalne. Panel obsługi upraszcza także pracę dzięki mniejszej liczbie przycisków i likwidacji niepotrzebnych opcji. Możesz naprawdę osiągnąć doskonałe rezultaty w błyskawicznym czasie.

Zyskaj dodatkowy czas dzięki niezawodnemu drukowaniu

Uwolnij swój dzień pracy od czasochłonnych i męczących blokad papieru za pomocą technologii firmy Samsung zapobiegającej powstawaniu zatorów. Użycie wałka opóźniającego, odpowiedzialnego za efekt tarcia wstecz podczas pobierania kartki papieru, powoduje wzrost wydajności i co ważne, obniża poziom frustracji w miejscu pracy. Typowe problemy, które często podnoszą ciśnienie pracownikom, takie jak nieprawidłowe pobranie papieru lub pobranie kilku kartek jednocześnie z podajnika, staną się melodią przeszłości. Bardzo wysoki miesięczny cykl pracy jest jedną z wyraźnych i mierzalnych zalet technologii zapobiegającej blokadom papieru i przyczyni się do poprawy i udoskonalenia procesów roboczych. Dzięki tej innowacji zadania druku mogą być wykonywane bez wysiłku, wydajnie i niezawodnie.

Zwiększ wydajność z tonerem o dłuższej żywotności

Dostosuj drukowanie do swoich potrzeb i korzystaj z wysokiej jakości ekonomicznego druku do zastosowań biznesowych. Wysoko wydajne wkłady drukujące umożliwiają wydruk do 30 000 stron, tak więc przetwarzanie obszernych dokumentów i publikacji firmowych nie jest już problemem. Wkłady są dostępne w dwóch wariantach: wkłady o standardowej wydajności (średnio 10 000 standardowych stron) i o wysokiej wydajności (średnio 30 000 standardowych stron). Poza tym redukcja kosztów eksploatacyjnych jest możliwa dzięki zmniejszeniu kosztów druku na stronę i rzadszej wymianie tonera. Drukarka posiada oddzielny bęben, który wystarcza na wydruk do 80 000 standardowych stron i nie musi być wymieniany za każdym razem, gdy trzeba wymienić toner. Dodaj do tego ekonomiczny i ekologiczny toner polimeryzowany, a zobaczysz, jak niezwykłą wartość prezentuje ta drukarka.

Pracuj lepiej dzięki rekordowej prędkości druku

Drukuj błyskawicznie dokumenty (duże lub małe) dzięki funkcji Fast Speed. Umożliwia ona bezusterkowe drukowanie ważnych dokumentów biznesowych w wysokiej jakości, a wyższa prędkość zwiększy wydajność pracy w biurze i poprawi płynność procesów. Niezawodna i najwyższej klasy drukarka błyskawicznie stanie się niezbędnym narzędziem pracy, a Ty będziesz się tylko dziwić, jak można było wcześniej radzić sobie bez niej.

Drukowanie na papierze o dużej gramaturze

Od codziennych dokumentów po ważne prezentacje – każdorazowo należy odpowiednio dopasować parametry druku. Jeśli chcesz zrobić dobre wrażenie nie tylko wysoką jakością, lecz także poprzez profesjonalną obróbkę, Twoja drukarka musi posiadać możliwość drukowania na różnych gatunkach papieru. Jeśli połączysz główną tacę (obsługującą gramaturę 220 g/m²) z drugą, opcjonalną tacą (gramatura 220 g/m²), drukarka łatwo przetworzy nawet największe zadania druku. Od specjalnego papieru i grubych kartek po koperty, które teraz można umieszczać w głównej tacy bez konieczności korzystania ze specjalnego podajnika... Drukowanie będzie niekłopotliwe, tanie w eksploatacji i szybkie jak burza.

Skróć kolejki wydruków i zwiększ produktywność

Popraw konfigurację środowiska druku za pomocą wydajnej sieci LAN o przepustowości 1 GB. Udoskonalona łączność sprawia, że nawet większe zadania druku od wielu użytkowników mogą być realizowane z zadziwiającą prędkością, bez uszczerbku dla jakości. W połączeniu z procesorem 700 MHz rezultaty są po prostu imponujące. Nawet w najgorętszych okresach, kiedy ważne dokumenty robocze, jak np. duże prezentacje, muszą wyglądać perfekcyjne i być gotowe na wczoraj, 1-gigabitowa sieć zadowoli każdego. Profesjonalne działanie jest więc w zasięgu ręki i tylko czeka na możliwość zaprezentowania swojego potencjału.

Profesjonalna praca dzięki wielu opcjom

Dzięki pełnej gamie dostępnych opcji przeznaczonych do dużych wydruków drukarka ułatwi wykonywanie trudniejszych zadań. Duża pojemność wynosząca 3 660 kartek papieru, 4 dodatkowe tace podające i jeden podajnik o dużej pojemności sprawiają, że przygotowywanie dużych zadań wydruku nie przysparza żadnych trudności. Dodatkowo odbiornik na 1 000 arkuszy, finiszer i 4-półkowa skrzynka odbiorcza stanowią gwarancję, że praca zostanie bezpiecznie wykonana, a wyniki będą prezentować się profesjonalnie. Jeśli więc drukowanie jest ważną częścią wykonywanej pracy, zaufaj pełnej gamie opcji druku i wykonaj swoje zadanie poprawnie.

Kontroluj dokumenty biurowe za pomocą funkcji bezpiecznego drukowania

Ważne dokumenty mogą łatwo dostać się w niepowołane ręce, szczególnie jeśli drukarki robocze są współdzielone przez wielu użytkowników. Funkcja bezpiecznego drukowania zabezpiecza dokumenty przed wścibskimi oczami w ten sposób, że aby je wydrukować, należy wpisać kod PIN. Po przesłaniu zadania druku do drukarki musisz po prostu do niej podejść, przewinąć zadania na interfejsie użytkownika, aby znaleźć swój plik, a następnie autoryzować wydruk, wpisując kod PIN. To prosty i efektywny sposób ścisłej kontroli nad obiegiem ważnych dokumentów, który także minimalizuje liczbę zbędnych wydruków.

 

Opis

Producent Samsung
Rodzaj drukarka
Typ mono
Format papieru A4
Prędkość druku do 62 str./min (A4)
Panel dotykowy nie
Ilość podajników w standardzie 1
Dostępne funkcje drukowanie

Załączniki