Drukarka Samsung SL-C2620DW

Nowy produkt

Drukarka Samsung A4 ProXpress C2620DW

- wyższa jakość wydruków

- polimeryzowany toner

- szybsze wydruki i przetwarzanie obrazu

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Więcej informacji

Drukarka Samsung A4 ProXpress C2620DW

Zastosowane w drukarce tonery Samsung CLT K505L czarny, CLT C505L błękitny, CLT M505L purpurowy, CLT Y505L żółty mają specjalny polimeryzowany proszek, który wymaga  mniejszej temperatury przez co zmniejsza się ilość energii oraz skraca się czas wydruku przy pierwszej stronie.

Zainstalowany w drukarce dwurdzeniowy procesor 533 MHz z pamięcią 512 MB pozwala na drukowanie w kolorze z prędkością do 26 stron na minutę.

Dzięki technologii NFC i zastosowaniu aplikacji MobilePrint możemy drukować poprzez przyłożenie czy zbliżenie urządzenia do drukarki, bez konieczności używania kabli.

Zastosowane tu oprogramowanie pozwala użytkownika na szereg modyfikacji, które w znaczący sposób zwiększają efektywność pracy.

Duży dotykowy ekran o przekątnej 4,3 cala zapewnia szybki i wygodny dostęp do wielu funkcji, skracając czas pracy.

Zastosowano tu specjalny podajnik umożliwiający drukowanie papieru o dużej gramaturze nawet do 220g/m², a także etykiet i kopert. Dzięki temu nie trzeba wkładać pojedynczych kartek do specjalnego podajnika, jak w przypadku standardowych urządzeń.

Wbudowane jest wejście na USB, dzięki czemu możemy drukować bezpośrednio z nośników.

Tworząc drukarkę firma Samsung zadbało o środowisko, dlatego dostępny jest przycisk ECO, dzięki któremu oszczędzasz energie. Funkcja N-up i dupleks pozwala dodatkowo na zmniejszeni zużycia papieru nawet o 50% . To wszystko zmniejsza także emisję dwutlenku węgla. Takie działania sprawiają, że drukarka staje się jedną z najbardziej ekologicznych urządzeń aktualnie na rynku.

Opis

Producent Samsung
Rodzaj drukarka
Typ kolor
Symbol SL-C2620DW
Format papieru A4
Prędkość druku 26 str./min.
Panel dotykowy tak
Ilość podajników w standardzie 1
Dostępne funkcje drukowanie

Załączniki