Drukarka SAMSUNG CLP-680ND

Nowy produkt

Drukowanie mono i kolor
Prędkość druku mono i kolor do 24 str./min (A4)
Rozdzielczość druku do 9 600 x 600 dpi

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Więcej informacji

 

Wysoka jakość wydruków

Unikalna technologia ReCP (Rendering Engine for Clean Page), opracowana przez firmę Samsung, poprawia jakość kolorów i zapewnia perfekcyjne wydruki za każdym razem. Automatycznie zwiększa wyrazistość grafiki i tekstu oraz powoduje, że sąsiadujące ze sobą jednolite elementy są nakładane na siebie w celu wyeliminowania białych przerw między nimi.

 Większa moc, większa wydajność

Czasami wydaje Ci się, że drukowanie to niekończący się proces. Model CLP-680ND, wyposażony w dwurdzeniowy procesor 533 MHz i 256 MB pamięci (z możliwością rozszerzenia do 512 MB) spełni potrzeby wszystkich użytkowników korzystających z tej drukarki.

 Łatwy w obsłudze panel sterowania

Ciekłokrystaliczny, dwuwierszowy wyświetlacz w modelu CLP-680ND oraz intuicyjna nawigacja przy użyciu 5 przycisków w układzie kompasu umożliwiają sterowanie statusem urządzenia, przeglądanie menu i łatwy dostęp do każdej funkcji.

 Wygoda drukowania za pośrednictwem portu USB

Wygoda drukowania za pośrednictwem portu USB Port USB umiejscowiony z przodu urządzenia, zaraz pod panelem sterowania, umożliwia drukowanie dokumentów bezpośrednio z drukarki.

 Profesjonalne wydruki w kolorze i łatwość obsługi

Drukarka CLP-680ND pomoże zwiększyć wydajność wszystkich korzystających z niej pracowników, dzięki gamie łatwych w obsłudze funkcji i genialnemu oprogramowaniu, które pozwala pracować mądrzej i szybciej.

 Kompleksowe rozwiązania

Do drukarki dołączone jest oprogramowanie zaprojektowane z myślą o umożliwieniu użytkownikowi kontrolowania procesu drukowania i uzyskiwaniu najwyższej jakości wydruku łatwiej niż kiedykolwiek.

Sterownik Easy Eco

Sterownik Easy Eco pomaga gromadzić cyfrowe dokumenty w kilku formatach i ułatwia ich udostępnianie innym użytkownikom – również za pośrednictwem portali społecznościowych.

 Bezstresowe zarządzanie drukowaniem

Funkcja Easy Printer Manager przekazuje maksimum kontroli w ręce użytkownika, umożliwiając sterowanie wszystkimi urządzeniami z jednego miejsca. Teraz możesz zdalnie sprawdzać status urządzenia i tonera, zmieniać ustawienia, a także konfigurować powiadomienia – nawet za pośrednictwem e-maila.

 Gotowy do podłączenia do sieci

Drukarka laserowa Samsung CLP-680ND posiada wygodną funkcję pracy w sieci. W ten sposób każdy komputer podłączony do sieci może korzystać z drukarki, co obniża koszty związane z koniecznością zakupu oddzielnej drukarki dla każdego komputera.

 

Opis

Producent Samsung
Rodzaj drukarka
Typ kolor
Symbol CLP-680ND
Format papieru A4
Prędkość druku Do 24 str./min
Panel dotykowy nie
Ilość podajników w standardzie 1
Dostępne funkcje drukowanie

Załączniki