Kopiarka/Urządzenie wielofunkcyjne Konica Minolta bizhub c224e

Nowy produkt

Konica Minolta bizhub C224e to kolejne pełnokolorowe urządzenie wielofunkcyjne o nowoczesnym wyglądzie z nowej serii bizhub. Wraz z szerokim zakresem funkcji wykańczania C224e jest bezkonkurencyjnym rozwiązaniem dla firm, biur, urzędów, agencji reklamowych oraz punktów specjalizujących w powielaniu wydruków.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Więcej informacji

Konica Minolta bizhub C224e to kolejne pełnokolorowe urządzenie wielofunkcyjne o nowoczesnym wyglądzie z nowej serii bizhub. Wraz z szerokim zakresem funkcji wykańczania jest bezkonkurencyjnym rozwiązaniem dla firm, biur, urzędów, agencji reklamowych oraz punktów specjalizujących w powielaniu wydruków. To innowacyjne rozwiązania oferujące ogromną funkcjonalność (drukowanie, skanowanie, kopiowanie oraz opcjonalne faksowanie).

C224e w standardzie posiada dwie kasety na papier o pojemności 500 arkuszy, ręczny podajnik na 150 arkuszy, duplex (moduł druku dwustronnego), a także duży 9 calowy, dotykowy panel umożliwiający łatwy dostęp do wszystkich funkcji urządzenia. Urządzenie  posiada szybki, sieciowy skaner o szybkości do 160 oryginałów na minutę, ułatwiający dystrybucję i udostępnianie informacji. Oferuje również szeroki wybór funkcji skanowania tj: możliwość skanowania dokumentu w PowerPoint(.pptx), PDF, TIFF lub JPG, możliwość bezpośredniego wysyłania zeskanowanych dokumentów do poczty elektronicznej, SMB, FTP oraz wiele innych.

Inteligentna właściwość skanowania do USB umożliwiająca bezpośrednie skanowanie z urządzenia do pamięci USB bez pośrednictwa PC, zapewnia użytkownikowi elastyczność i atrakcyjne usprawnienia, a także pozwala mu zaoszczędzić cenny czas.

Drukowanie i kopiowanie za pomocą Konica Minolta bizhub C224e jest proste i produktywne. Wydruki oraz kopie wykonywane są z prędkością do 22 stron na minutę zarówno w kolorze jak i w czerni. Ponadto urządzenia zostały wyposażone w jeden z najbardziej wydajnych kontrolerów Emperon, zawierają szybki procesor 800 MHz, standardową pamięć 2GB, dysk twardy 250GB, dzięki czemu wielu użytkowników może przetwarzać swoje zadania druku szybko i jednocześnie, bez długich opóźnień.

Kopiarka obsługuje szeroką gamę mediów: zwykły papier, papier o wysokiej gramaturze nawet do 300g/m2, koperty, folie OHP, papier banerowy (297x1200mm). Niezależnie od wyboru mediów jakość wydruków oraz kopii nadal pozostaje wysoka, dzięki zastosowaniu innowacyjnego tonera HD oraz wysokiej rozdzielczości do 1200 dpi.

Opis

Producent Konica Minolta
Rodzaj kopiarka/urządzenie wielofunkcyjne
Typ kolor
Symbol c224e
Format papieru A3
Prędkość druku do 22 stron A4/min
Panel dotykowy tak
Ilość podajników w standardzie 2
Dostępne funkcje drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faksowanie (opcja)

Załączniki