Kopiarka/Urządzenie wielofunkcyjne Samsung CLX-9251NA

Nowy produkt

Drukowanie mono i kolor, kopiowanie, skanowanie, faksowanie (opcja)
Prędkość druku mono i kolor 25 str./min (A4)
Rozdzielczość druku 2 400 x 600 dpi

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Więcej informacji

Podwójna moc – lepsze parametry pracy

Wydajność pracy w biurze znacząco wzrośnie dzięki możliwości szybkiego drukowania i skanowania, którą zapewnia w pełni zintegrowany dwurdzeniowy procesor Samsung 1 GHz. Drukowanie i kopiowanie wielostronicowych dokumentów odbywa się szybciej, a skaner jest bardziej wydajny. W rzeczywistości każde zadanie wykonywane jest o 1,5 raza szybciej, dzięki czemu możesz więcej czasu przeznaczyć na pracę, nie tracąc go przy drukarce.

Inteligentne rozwiązania od firmy Samsung

Firma Samsung umożliwia korzystanie z własnych rozwiązań, a także rozwiązań ISV (Independent Software Vendors), zwiększających dostępną funkcjonalność. Rozwiązania te dostępne są dla każdego użytkownika i dopasowują zakres funkcji i programów do konkretnych wymagań.

Wysoka jakość wydruków

STYLE7 Unikalna technologia ReCP (Rendering Engine for Clean Page), opracowana przez firmę Samsung, poprawia jakość i intensywność kolorów i zapewnia perfekcyjne wydruki za każdym razem. Technologia ta automatycznie zwiększa wyrazistość grafiki i tekstu oraz powoduje, że sąsiadujące ze sobą jednolite elementy są nakładane na siebie w celu wyeliminowania białych przerw między nimi.

W pełni wykorzystaj przestrzeń w biurze

W każdej firmie liczy się maksymalne wykorzystanie zasobów i wysoka wydajność pracy – aby to uzyskać, potrzebne jest urządzenie, które optymalnie zagospodarowuje każdy centymetr przestrzeni w biurze. Kompaktowa drukarka CLX -9251NA może być z powodzeniem wykorzystywana również w niewielkich biurach o ograniczonej przestrzeni. Model Samsung CLX-9251NA został zaprojektowany z myślą o szybkim i łatwym montażu. Ustawienie urządzenia jest prostym zadaniem dla dwóch osób. W wyposażeniu znajduje się optymalny pakiet wszystkich niezbędnych akcesoriów, w tym wstępnie zainstalowany podajnik automatyczny (DADF).

Intuicyjny, inteligentny interfejs użytkownika

W celu uzyskania maksymalnej kontroli i widoczności model CLX-9251NA został wyposażony w kolorowy panel dotykowy o przekątnej ekranu 7”, umożliwiający płynną obsługę urządzenia. Dzięki intuicyjnej obsłudze interfejsu użytkownika można szybko i łatwo zarządzać nawet najbardziej rozbudowanymi zadaniami drukowania.

Oddzielne i wymienne materiały eksploatacyjne

Koszty eksploatacji urządzenia można łatwo trzymać pod kontrolą. Dzięki oddzielnemu tonerowi i bębnowi OPC oraz wywoływaczowi o wydajności 300 000 stron można obniżyć koszty eksploatacji urządzenia w firmie. Dodatkowo, ponieważ bębny z warstwą organicznego fotoprzewodnika (OPC, Organic Photo Conductor) są wspólne dla każdego koloru, można ich używać wymiennie, redukując tym samym koszty magazynowe.

Kontrola kosztów z dbałością o środowisko

Każda firma poszukuje możliwości obniżenia kosztów. Przycisk ECO pozwala zaoszczędzić papier i obniżyć zużycie energii. Wystarczy nacisnąć przycisk i już można drukować więcej treści na każdej stronie, w tym również w trybie drukowania 2 lub 4 stron na jednym arkuszu oraz drukowania dwustronnego, a także oszczędzać toner, automatycznie pomijając puste strony. Z kolei sterownik Easy-Eco umożliwia dokładny podgląd dokumentów przed drukowaniem. Dzięki tej funkcji użytkownik może dostosowywać jakość wydruku oraz inne parametry do swoich wymagań i budżetu, a także usuwać zbędny tekst, obrazy i inne elementy. W ten sposób można zmniejszyć liczbę zepsutych wydruków i zwiększyć wydajność ekonomicznego drukowania.

XOA (Open Architecture Platform)

Korzystaj ze swobody podłączania swojego urządzenia wielofunkcyjnego do firmowych aplikacji biznesowych za pomocą platformy Open Architecture Platform (XOA). W oparciu o otwarte standardy rozwiązanie XOA umożliwia dystrybutorom rozwiązań do druku tworzenie wbudowanych aplikacji, których celem jest lepsze wykorzystanie możliwości urządzenia i skuteczniejsze zarządzanie procesami bizneowymi.

Łatwe drukowanie z urządzeń przenośnych

Drukuj z dowolnego urządzenia przenośnego łatwo, szybko i wygodnie, bez konieczności instalowania sterowników. Możliwość bezprzewodowego drukowania, skanowania i przesyłania plików zwiększa wydajność pracy poza biurem. Drukowanie z urządzeń przenośnych w 3 prostych krokach: zainstaluj aplikację, wybierz urządzenie i wydrukuj plik.

 

Opis

Producent Samsung
Rodzaj kopiarka/urządzenie wielofunkcyjne
Typ kolor
Symbol CLX-9251NA
Format papieru A3
Prędkość druku 25 str./min (A4)
Panel dotykowy tak
Ilość podajników w standardzie 2
Dostępne funkcje drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie (opcja)

Załączniki