Kopiarka/Urządzenie wielofunkcyjne Samsung CLX-9301NA

Nowy produkt

Drukowanie mono i kolor, kopiowanie, skanowanie, faksowanie (opcja)
Prędkość druku mono i kolor 30 str./min (A4)
Rozdzielczość druku 2 400 x 600 dpi

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Więcej informacji

Inteligentne rozwiązania od firmy Samsung

Firma Samsung umożliwia korzystanie z własnych rozwiązań, a także rozwiązań ISV (Independent Software Vendors), zwiększających dostępną funkcjonalność. Rozwiązania te dostępne są dla każdego użytkownika i dopasowują zakres funkcji i programów do konkretnych wymagań.

Kontrola kosztów z dbałością o środowisko

Każda firma poszukuje możliwości obniżenia kosztów. Przycisk ECO pozwala zaoszczędzić papier i obniżyć zużycie energii. Wystarczy nacisnąć przycisk i już można drukować więcej treści na każdym arkuszu, w tym również w trybie drukowania 2 lub 4 stron na jednym arkuszu oraz drukowania dwustronnego, a także oszczędzać toner, automatycznie pomijając puste strony. Z kolei sterownik Easy-Eco umożliwia dokładny podgląd dokumentów przed drukowaniem. Dzięki tej funkcji użytkownik może dostosowywać jakość wydruku oraz inne parametry do swoich wymagań i budżetu, a także usuwać zbędny tekst, obrazy i inne elementy. W ten sposób zmniejszysz liczbę zepsutych wydruków i zwiększysz wydajność drukowania.

Zmaksymalizuj wydajność pracy w biurze dzięki łatwości w obsłudze i ergonomicznej formie urządzenia.

Urządzenie MultiXpress C9301NA jest nie tylko zaawansowane technologicznie, ale także łatwe i intuicyjne w obsłudze za sprawą ergonomicznego wzornictwa. Wszystkie funkcje i polecenia łatwo zlokalizować na urządzeniu i uruchomić. Nie tracisz więc czasu na zbędne czynności. W pełni wykorzystaj przestrzeń w biurze W każdej firmie liczy się maksymalne wykorzystanie zasobów i wysoka wydajność pracy – aby to uzyskać, potrzebne jest urządzenie, które umożliwia optymalne zagospodarowanie każdego centymetra przestrzeni w biurze. Kompaktowa drukarka CLX-9301NA może być z powodzeniem wykorzystywana również w niewielkich biurach o ograniczonej przestrzeni.

Intuicyjny, inteligentny interfejs użytkownika

W celu uzyskania maksymalnej kontroli i przejrzystości model CLX-9301NA został wyposażony w kolorowy panel dotykowy o przekątnej ekranu 7”, umożliwiający płynną obsługę urządzenia. Dzięki intuicyjnemu i inteligentnemu interfejsowi użytkownika można szybko i łatwo zarządzać nawet najbardziej rozbudowanymi zadaniami drukowania.

Możliwość personalizacji menu użytkownika (aż do 40 ikon skrótów) Oszczędność czasu w przypadku często wykonywanych czynności. Inteligentne wyszukiwanie Umożliwia szybkie wyszukiwanie funkcji poprzez wpisanie słowa kluczowego. Szybkie kopiowanie Dostęp do wszystkich funkcji kopiowania w mgnieniu oka.

Popraw wydajność swojej firmy i obniżaj koszty działalności

Wydajność kosztowa jest ważna w każdym aspekcie działalności firmy. Dotyczy to również urządzenia wielofunkcyjnego A3. Niskie koszty eksploatacji i funkcje umożliwiające oszczędzanie energii przynoszą wymierne korzyści. Niskie zużycie energii Za sprawą innowacyjnej płyty typu „wszystko w jednym” obniżono ilość energii zużywanej przez urządzenie. W porównaniu do standardowych płyt wartość współczynnika TEC (typowe zużycie energii) została obniżona nawet o 60%. Z kolei opracowana przez firmę Samsung technologia błyskawicznego nagrzewania pomaga drukować i kopiować szybciej, jednocześnie obniżając koszty energii elektrycznej.

Oddzielne i wymienne materiały eksploatacyjne

Koszty eksploatacji urządzenia można łatwo trzymać pod kontrolą. Dzięki oddzielnemu tonerowi i bębnowi OPC oraz wywoływaczowi o wydajności 300 000 stron obniżysz koszty eksploatacji urządzenia w firmie. Dodatkowo, ponieważ bębny z warstwą organicznego fotoprzewodnika (OPC, Organic Photo Conductor) są wspólne dla każdego koloru, można ich używać wymiennie, redukując tym samym koszty magazynowe.

Rozszerz funkcjonalność łatwo i w atrakcyjnej cenie

XOA (Open Architecture Platform) Skorzystaj z możliwości zintegrowania urządzenia wielofunkcyjnego z firmowymi aplikacjami biznesowymi za pomocą platformy Open Architecture Platform (XOA). W oparciu o otwarte standardy rozwiązanie XOA umożliwia dystrybutorom rozwiązań do druku tworzenie wbudowanych aplikacji, których celem jest lepsze wykorzystanie możliwości urządzenia i skuteczniejsze zarządzanie procesami biznesowymi. - Inteligentna integracja z szerokim spektrum usług sieciowych - Łatwa integracja i szybka instalacja - Elastyczny sposób na trwałą wydajność - Zwiększona funkcjonalność i możliwości dostosowania ustawień do preferencji użytkownika

Urządzenie wielofunkcyjne drukujące format A3, które poprawi wydajność pracy, jednocześnie obniżając koszty działalności.

Świat biznesu pędzi w zawrotnym tempie, a Ty oczekujesz, że urządzenia biurowe będą za nim nadążać. Drukarka wielofunkcyjna Samsung MultiXpress CLX-9301NA drukująca format A3 w kolorze doskonale sobie z tym radzi. Wysokie parametry pracy oznaczają szybszą i łatwiejszą obsługę dokumentów oraz uproszczenie przepływu pracy w biurze. Prosta, kompaktowa forma urządzenia oszczędza cenną przestrzeń. Do tego inteligentny interfejs użytkownika zwiększa wydajność, ułatwiając obsługę urządzenia. NPonadto możesz dowolnie integrować oprogramowanie innych producentów w urządzeniu za pomocą wyjątkowej platformy Open Architecture Platform (XOA) – i ponownie oszczędzać czas i obniżać koszty

Łatwe drukowanie z urządzeń przenośnych

Drukuj z dowolnego urządzenia przenośnego łatwo, szybko i wygodnie, bez konieczności instalowania sterowników. Możliwość bezprzewodowego drukowania, skanowania i przesyłania plików zwiększa wydajność pracy w terenie. Drukowanie z urządzeń przenośnych w 3 prostych krokach: zainstaluj aplikację, wybierz urządzenie i wydrukuj plik.

 

Opis

Producent Samsung
Rodzaj kopiarka/urządzenie wielofunkcyjne
Typ kolor
Symbol CLX-9301NA
Format papieru A3
Prędkość druku 30 str./min (A4)
Panel dotykowy tak
Ilość podajników w standardzie 2
Dostępne funkcje drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie (opcja)

Załączniki