Kopiarka/Urządzenie wielofunkcyjne Samsung K4300LX

Nowy produkt

Drukowanie mono, kopiowanie, skanowanie i faksowanie (opcja)
Prędkość druku mono 30 str./min (A4)
Rozdzielczość druku 1 200 x 1 200 dpi

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Więcej informacji

Urządzenie wielofunkcyjne A3 Samsung SMART MultiXpress K4300LX

Nowy sposób drukowania dla firm, które cenią inteligentne rozwiązania i innowacyjność

Dotknij i drukuj, zupełnie jak za pomocą tabletu

Innowacyjność i praktyczne rozwiązania to najważniejsze cechy urządzenia wielofunkcyjnego SMART MultiXpress K4300LX. Samsung SMART UX Center to pierwszy interfejs drukarki oparty na platformie Android™. Jest intuicyjny w obsłudze, zapewnia możliwość rozbudowy funkcji oraz jest zgodny z różnymi urządzeniami z systemem operacyjnym Android.

Szybsze skanowanie i bezproblemowe drukowanie

Drukarka SMART MultiXpress K4300LX jest również wyposażona w technologię podwójnego skanowania z automatycznym podajnikiem, która zapewnia szybkość skanowania do 80 obrazów jednostronnych na minutę oraz do 100 kolorowych obrazów dwustronnych na minutę i do 120 czarno-białych obrazów dwustronnych. Do tego dochodzi procesor dwurdzeniowy 1 GHz, dzięki któremu urządzenie osiąga szybkość wydruku 30 stron na minutę. Wysoko wydajne i szybkie drukowanie zwiększa płynność i wydajność pracy w firmie.

Wyróżnij się dzięki ostrym wydrukom wysokiej jakości

Wyjątkowa technologia Rendering Engine for Clean Page (ReCP), opracowana przez firmę Samsung, zapewnia większą ostrość tekstu i wyższą jakość obrazów. Wysoka rozdzielczość 1 200 x 1 200 dpi sprawi, że efekty twojej pracy będą zawsze wyjątkowe.

Oszczędzaj zasoby dzięki niższym całkowitym kosztom posiadania

Tnij koszty drukowania, stosując wysoko wydajne wkłady drukujące oraz bębny. Tonery pozwalające wydrukować do 35 000 standardowych stron w skali szarości oraz bębny o wydajności do 200 000 stron obniżą całkowite koszty posiadania drukarki i zmniejszą odsetek marnowanych wydruków w twojej firmie

Możliwość rozbudowy

Interfejs umożliwia podgląd na żywo takich aplikacji jak Kopiowanie i Wysyłanie. Dostęp do drukarki uzyskasz też z poziomu przeglądarki Android™ i wydrukujesz bez użycia komputera.

Personalizacja My Page

Zmieniaj ustawienia My Page i Szybkiego Menu każdego użytkownika, monitoruj ich zadania i kontroluj dostęp. Administratorzy mogą dodawać do interfejsu samodzielnie stworzone aplikacje

Drukarka dla Twoich potrzeb

Liczne certyfikowane rozwiązania wydruku dostępne są poprzez interfejs użytkownika.Uzyskujesz także dostęp dalszej ich modyfikacji.

Rozwiązania Business Core™

Rozwiązania Business Core™zwiększają efektywność w bezpieczny i oszczędny sposób. Nie wymagają przy tym dedykowanych serwerów i innych zasobów informatycznych.

Druk bezprzewodowy

Drukowanie bezprzewodowe i zbliżeniowe umożliwia dostęp do wielu rozwiązań druku mobilnego – uwiarygadniania użytkowników, bezpiecznego drukowania, łatwej konfiguracji sieci i duplikowania urządzeń.

Konfigurowalne urządzenia

K4300LX zaspokoi potrzeby przedsiębiorstw wszelkiego rodzaju i branży. Fabryczne moduły są podstawą dla indywidualnie tworzonych komponentów.

 

Opis

Producent Samsung
Rodzaj kopiarka/urządzenie wielofunkcyjne
Typ mono
Symbol K4300LX
Format papieru A3
Prędkość druku 30 str./min (A4)
Panel dotykowy tak
Ilość podajników w standardzie 2
Dostępne funkcje Drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie (opcja)

Załączniki