Kopiarka/Urządzenie wielofunkcyjne Samsung SCX-8123NA

Nowy produkt

Drukowanie mono, kopiowanie, skanowanie i faksowanie (opcja)
Prędkość druku mono 23 str./min (A4)
Rozdzielczość druku do 2 400 x 600 dpi

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Więcej informacji

Podwójna moc – lepsze parametry pracy

Wydajność pracy w Twojej firmie wzrośnie znacząco dzięki możliwości szybkiego drukowania i skanowania, którą zapewnia w pełni zintegrowany dwurdzeniowy procesor Samsung 1 GHz. Drukowanie i kopiowanie wielostronicowych dokumentów odbywa się szybciej, a skaner jest bardziej wydajny. W rzeczywistości każde zadanie wykonywane jest o 1,5 raza szybciej, dzięki czemu możesz więcej czasu przeznaczyć na pracę, nie tracąc go przy drukarce.

Inteligentne rozwiązania od firmy Samsung

Firma Samsung oferuje pełną gamę rozwiązań zwiększających możliwości urządzeń wielofunkcyjnych w zakresie obsługi przez wielu użytkowników.

Wysoka jakość wydruków

Unikalna technologia ReCP (Rendering Engine for Clean Page), opracowana przez firmę Samsung, poprawia jakość i zapewnia perfekcyjne czarno-białe wydruki za każdym razem. Technologia ReCP automatycznie zwiększa wyrazistość grafiki i tekstu oraz powoduje, że sąsiadujące ze sobą jednolite elementy są nakładane na siebie w celu wyeliminowania białych przerw między nimi.

W pełni wykorzystaj przestrzeń w biurze

W każdej firmie liczy się maksymalne wykorzystanie zasobów i wysoka wydajność pracy – aby to uzyskać, potrzebne jest urządzenie, które umożliwia optymalne zagospodarowanie każdego centymetra przestrzeni w biurze. Urządzenie wielofunkcyjne Samsung SCX-8123NA może być z powodzeniem wykorzystywane również w niewielkich biurach o ograniczonej przestrzeni. Model Samsung SCX-8123NA został zaprojektowany z myślą o szybkim i łatwym montażu. Ustawienie urządzenia jest prostym zadaniem dla dwóch osób. W wyposażeniu znajduje się optymalny pakiet wszystkich niezbędnych akcesoriów, w tym wstępnie zainstalowany podajnik automatyczny.

Intuicyjny, inteligentny interfejs użytkownika

W celu uzyskania maksymalnej kontroli i widoczności model SCX-8123NA został wyposażony w kolorowy panel dotykowy o przekątnej 7”, umożliwiający płynną obsługę urządzenia. Dzięki intuicyjnemu w obsłudze interfejsowi użytkownika można szybko i łatwo zarządzać nawet najbardziej skomplikowanymi zadaniami drukowania.

Oddzielne materiały eksploatacyjne

Koszty eksploatacji urządzenia można łatwo trzymać pod kontrolą. Dzięki oddzielnemu tonerowi i bębnowi OPC oraz wywołaczowi o wydajności 300 000 stron Twoja firma może obniżyć koszty eksploatacji urządzenia.

Kontrola kosztów z dbałością o środowisko

Każda firma poszukuje możliwości obniżenia kosztów. Przycisk ECO pozwala zaoszczędzić papier i obniżyć zużycie energii. Wystarczy nacisnąć przycisk i już można drukować więcej treści na każdym arkuszu, w tym również w trybie drukowania 2 lub 4 stron na jednym arkuszu oraz drukowania dwustronnego, a także oszczędzać toner, automatycznie pomijając puste strony. Z kolei sterownik Easy-Eco umożliwia dokładny podgląd dokumentów przed drukowaniem. Dzięki tej funkcji użytkownik może dostosowywać jakość wydruku oraz inne parametry do swoich wymagań i budżetu, a także usuwać zbędny tekst, obrazy i inne elementy. W ten sposób można zmniejszyć liczbę zepsutych wydruków i zwiększyć wydajność drukowania.

Łatwe drukowanie z urządzeń przenośnych

Drukuj z dowolnego urządzenia przenośnego łatwo, szybko i wygodnie, bez konieczności instalowania sterowników. Możliwość bezprzewodowego drukowania, skanowania i przesyłania plików zwiększa wydajność pracy w terenie. Drukowanie z urządzeń przenośnych w 3 prostych krokach: zainstaluj aplikację, wybierz urządzenie i wydrukuj plik.

 

Opis

Producent Samsung
Rodzaj kopiarka/urządzenie wielofunkcyjne
Typ mono
Symbol SCX-8123NA
Format papieru A3
Prędkość druku 23 str./min (A4)
Panel dotykowy tak
Ilość podajników w standardzie 2
Dostępne funkcje Drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie (opcja)

Załączniki