Kopiarka/Urządzenie wielofunkcyjne Samsung X4220RX

Nowy produkt

Drukowanie mono i kolor, kopiowanie, skanowanie i faksowanie
Prędkość druku mono i kolor 22 str./min (A4)
Rozdzielczość druku 1 200 x 1 200 dpi

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Więcej informacji

Urządzenie wielofunkcyjne A3 Samsung SMART MultiXpress X4220RX

Nowy sposób drukowania dla firm, które cenią inteligentne rozwiązania i innowacyjność

Szybsze drukowanie

Urządzenie SMART MultiXpress X4220RX jest wyposażone w procesor dwurdzeniowy 1 GHz, dzięki któremu osiąga szybkość wydruku wynoszącą 22 strony na minutę. Wysoko wydajne i szybkie drukowanie zwiększa płynność i wydajność pracy w firmie.

Dotknij i drukuj, zupełnie jak za pomocą tabletu

Innowacyjność i praktyczne rozwiązania to najważniejsze cechy urządzenia wielofunkcyjnego SMART MultiXpress X4220RX. Samsung SMART UX Center to pierwszy interfejs drukarki oparty na platformie Android™. Jest intuicyjny w obsłudze, zapewnia możliwość rozbudowy funkcji oraz jest zgodny z różnymi urządzeniami z systemem operacyjnym Android.

Wyróżnij się dzięki ostrym wydrukom wysokiej jakości

Wyjątkowa technologia Rendering Engine for Clean Page (ReCP), opracowana przez firmę Samsung, zapewnia większą ostrość tekstu i wyższą jakość obrazów. Wysoka rozdzielczość 1 200 x 1 200 dpi sprawi, że efekty twojej pracy będą zawsze wyjątkowe.

Możliwość rozbudowy

Interfejs umożliwia podgląd na żywo takich aplikacji jak Kopiowanie i Wysyłanie. Dostęp do drukarki uzyskasz też z poziomu przeglądarki Android™ i wydrukujesz bez użycia komputera.

Personalizacja My Page

Zmieniaj ustawienia My Page i Szybkiego Menu każdego użytkownika, monitoruj ich zadania i kontroluj dostęp. Administratorzy mogą dodawać do interfejsu samodzielnie stworzone aplikacje.

Drukarka dla Twoich potrzeb

Liczne certyfikowane rozwiązania wydruku dostępne są poprzez interfejs użytkownika.Uzyskujesz także dostęp dalszej ich modyfikacji.

Rozwiązania Business Core™

Rozwiązania Business Core™zwiększają efektywność w bezpieczny i oszczędny sposób. Nie wymagają przy tym dedykowanych serwerów i innych zasobów informatycznych.

Druk bezprzewodowy

Drukowanie bezprzewodowe i zbliżeniowe umożliwia dostęp do wielu rozwiązań druku mobilnego – uwiarygadniania użytkowników, bezpiecznego drukowania, łatwej konfiguracji sieci i duplikowania urządzeń.

Konfigurowalne urządzenia

X4220RX zaspokoi potrzeby przedsiębiorstw wszelkiego rodzaju i branży. Fabryczne moduły są podstawą dla indywidualnie tworzonych komponentów.

 

Opis

Producent Samsung
Rodzaj kopiarka/urządzenie wielofunkcyjne
Typ kolor
Symbol X4220RX
Format papieru A3
Prędkość druku 22 str./min (A4)
Panel dotykowy tak
Ilość podajników w standardzie 2
Dostępne funkcje drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faksowanie

Załączniki