Kopiarka/Urządzenie wielofunkcyjne Samsung X4300LX

Nowy produkt

Urządzenie wielofunkcyjne A3 Samsung SMART MultiXpress X4300LX
Dotknij i drukuj, zupełnie jak za pomocą tabletu
Preinstalowane funkcje i widżety
Szybsze skanowanie i bezproblemowe drukowanie

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Więcej informacji

Urządzenie wielofunkcyjne A3 Samsung SMART MultiXpress X4300LX

Nowy sposób drukowania dla firm, które cenią inteligentne rozwiązania i innowacyjność

Dotknij i drukuj, zupełnie jak za pomocą tabletu

Innowacyjność i praktyczne rozwiązania to najważniejsze cechy urządzenia wielofunkcyjnego SMART MultiXpress X4300LX. Samsung SMART UX Center to pierwszy interfejs drukarki oparty na platformie Android™. Jest intuicyjny w obsłudze, zapewnia możliwość rozbudowy funkcji oraz jest zgodny z różnymi urządzeniami z systemem operacyjnym Android.

Preinstalowane funkcje i widżety

Wszystko dla komfortu i większej płynności pracy. Wszystkie ulubione opcje, takie jak kopiuj, skanuj / wyślij, skrzynka na dokumenty, status zadania, książka adresowa oraz pomoc są wbudowane w menu urządzenia, a widżety z możliwością programowania zapewniają natychmiastowy dostęp do najczęściej wykorzystywanych funkcji.

Szybsze skanowanie i bezproblemowe drukowanie

Drukarka SMART MultiXpress X4300LX jest również wyposażona w technologię podwójnego skanowania z automatycznym podajnikiem, która zapewnia szybkość skanowania do 80 obrazów jednostronnych na minutę oraz do 100 kolorowych obrazów dwustronnych na minutę i do 120 czarno-białych obrazów dwustronnych.
Do tego dochodzi procesor dwurdzeniowy 1 GHz, dzięki któremu urządzenie osiąga szybkość wydruku 30 stron na minutę. Wysoko wydajne i szybkie drukowanie zwiększa płynność i wydajność pracy w firmie.

Wyróżnij się dzięki ostrym wydrukom wysokiej jakości

Wyjątkowa technologia Rendering Engine for Clean Page (ReCP), opracowana przez firmę Samsung, zapewnia większą ostrość tekstu i wyższą jakość obrazów. Wysoka rozdzielczość 1 200 x 1 200 dpi sprawi, że efekty twojej pracy będą zawsze wyjątkowe.

Oszczędzaj zasoby dzięki niższym całkowitym kosztom posiadania

Tnij koszty drukowania, stosując wysoko wydajne wkłady drukujące oraz bębny. Tonery pozwalające wydrukować do 20 000 standardowych stron w kolorze i do 23 000 stron w skali szarości oraz bębny o wydajności do 100 000 stron obniżą całkowite koszty posiadania drukarki i zmniejszą odsetek marnowanych wydruków w twojej firmie.

Możliwość rozbudowy

Interfejs umożliwia podgląd na żywo takich aplikacji jak Kopiowanie i Wysyłanie. Dostęp do drukarki uzyskasz też z poziomu przeglądarki Android™ i wydrukujesz bez użycia komputera

Personalizacja My Page

Zmieniaj ustawienia My Page i Szybkiego Menu każdego użytkownika, monitoruj ich zadania i kontroluj dostęp. Administratorzy mogą dodawać do interfejsu samodzielnie stworzone aplikacje.

Drukarka dla Twoich potrzeb

Liczne certyfikowane rozwiązania wydruku dostępne są poprzez interfejs użytkownika.Uzyskujesz także dostęp dalszej ich modyfikacji.

Rozwiązania Business Core™

Rozwiązania Business Core™zwiększają efektywność w bezpieczny i oszczędny sposób. Nie wymagają przy tym dedykowanych serwerów i innych zasobów informatycznych.

Druk bezprzewodowy

Drukowanie bezprzewodowe i zbliżeniowe umożliwia dostęp do wielu rozwiązań druku mobilnego – uwiarygadniania użytkowników, bezpiecznego drukowania, łatwej konfiguracji sieci i duplikowania urządzeń.

Konfigurowalne urządzenia

X4300LX zaspokoi potrzeby przedsiębiorstw wszelkiego rodzaju i branży. Fabryczne moduły są podstawą dla indywidualnie tworzonych komponentów.

 

Opis

Producent Samsung
Rodzaj kopiarka/urządzenie wielofunkcyjne
Typ kolor
Symbol X4300LX
Format papieru A3
Prędkość druku 30 str./min
Panel dotykowy tak
Ilość podajników w standardzie 2
Dostępne funkcje Drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie (opcja)

Załączniki