Kopiarka/Urządzenia  Sharp MX-2300N Zobacz większe

Kopiarka/Urządzenie wielofunkcyjne Sharp MX-2300N

Nowy produkt

kolorowe urządzenie wielofunkcyjne

kopiowanie, drukowanie,skanowanie,faksowanie

prędkość druku 23 strony /minutę

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Więcej informacji

Urzadzenia wielofunkcyjne firmy Sharp MX-2300N sprostaja nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. W ciagu jednej minuty wydrukuja 23 strony zarówno w trybie czarno-białym, jak i kolorowym. Możliwość zarzadzania dokumentami w komputerze i na twardym dysku urzadzeń MX-2300N usprawni komunikacji w Twoim biurze. Informacje sa łatwo i szybko udostępniane wybranym użytkownikom, a papierowe dokumenty mo˝na zeskanować i rozesłać droga elektroniczna.

Przyjazne dla użytkownika menu i prosta konstrukcja urzadzeń MX-2300N sprawia, że każdy pracownik z łatwościa nauczy się je obsługiwać. Duży, czytelny dotykowy wyświetlacz LCD z programowalnymi przyciskami ułatwia szybki dostęp do zaawansowanych funkcji. Dodatkowo rozwiazanie Sharp OSA (Open Systems Architecture) umożliwia przystosowanie urzadzeń do specyficznych potrzeb firmy.

Urzadzenia MX-2300N firmy Sharp oszczędzają środowisko naturalne. Sa zgodne z dyrektywa RoHS*, ograniczajaca stosowanie substancji niebezpiecznych, oraz z programem Energy Star, wyznaczajacym standardy dla urzadzeń energooszczędnych.

Opis

Producent Sharp
Rodzaj kopiarka/urządzenie wielofunkcyjne
Typ kolor
Symbol MX-2300N
Format papieru A3
Prędkość druku 23 str./min.
Panel dotykowy tak
Ilość podajników w standardzie 2
Dostępne funkcje Drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie (opcja)

Załączniki