Kopiarka/Urządzenie wielofunkcyjne Sharp MX-3114N

Nowy produkt

kolorowe urządzenie wielofunkcyjne

drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie, archiwizacja dokumentów

integracja z aplikacjami pracującymi w „chmurze” i uruchamianie aplikacji SaaS

funkcje bezpieczeństwa dostępne w standardzie chronią dane i dokumenty

ułatwiający obsługę 7,0-calowy kolorowy dotykowy panel sterowania LCD oraz opcjonalna klawiatura

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Więcej informacji

Model MX-3114N to kompaktowe, a mimo tego wydajne urządzenie wielofunkcyjne. Stanowi doskonałe rozwiązanie dla wszystkich małych biur i grup roboczych. Jest uniwersalne i zapewnia wysokiej jakości kolorowe wydruki w formacie A3. Prędkość drukowania i kopiowania wynosi 31 stron na minutę – nawet w kolorze – a dodatkowo dostępne są najnowsze użyteczne funkcje, m.in. dostęp do usług w chmurze i bezpośrednie drukowanie z pamięci przenośnych. Ponadto automatyczne 2-stronne kopiowanie, drukowanie sieciowe, wewnętrzny twardy dysk o pojemności 320 GB, solidne zabezpieczenia (obejmujące kontrolę dostępu, szyfrowanie i bezpieczne usuwanie danych), oprogramowanie skanowania do komputera (Sharpdesk) oraz wydajne narzędzia do zarządzania dokumentami i urządzeniami.

Ponadto użytkownik może wybrać z szerokiego asortymentu dostępnego wyposażenia dodatkowego i rozszerzeń, obejmujących: funkcje faksu, modem Wi-Fi, dodatkowe zabezpieczenia, oszczędzający przestrzeń biurową finiszer, moduł dziurkacza, tandemowy podajnik o dużej pojemności do nieprzerwanego drukowania dużych zadań oraz platformę OSA.

Model MX-3114N oprócz tego, że jest jednym z najwydajniejszych w swojej klasie kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych formatu A3, jest także jednym z najmniejszych. Włożono przy tym szczególny wysiłek w ułatwienie obsługi i zwiększenie wydajności w zarządzaniu energią. Dzięki 7-calowemu, kolorowemu ekranowi dotykowemu z funkcją podglądu miniatur zapisanych dokumentów codzienna obsługa jest łatwa i intuicyjna.

To uniwersalne kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A3 charakteryzują krótki czas nagrzewania, skanowanie w trybie Eco i wydajne lampy LED zastosowane w skanerze.

Opis

Producent Sharp
Rodzaj kopiarka/urządzenie wielofunkcyjne
Typ kolor
Symbol MX-3114N
Format papieru A3
Prędkość druku 31 str./min.
Panel dotykowy tak
Ilość podajników w standardzie 1
Dostępne funkcje drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie, archiwizacja dokumentów

Załączniki