Kopiarka/Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark XC4140 Zobacz większe

Kopiarka/Urządzenie wielofunkcyjne Lexmark XC4140

Nowy produkt

Szybkość druku i kopiowania 38 str./ min
Rozdzielczość 1200 x 1200 dpi
Druk dwustronny
Pamięć 2048 MB (max. 4096 MB),
procesor Quad Core 1,2 Ghz
USB, Ethernet 10/100/1000,
port USB A z tyłu 
Wydajność tonera 20 000/ 13 000 stron

Aplikacje: Card Copy, Scan Center, Formularze i ulubione

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Więcej informacji

Lexmark XC4140 wykorzystuje wydajne materiały eksploatacyjne, które pozwalają drukować, skanować i kopiować, minimalizując przestoje w pracy. Toner, który starcza na długo: Kasety z tonerem o wysokiej wydajności umożliwiają wydrukowanie 20 000 stron w czerni i  13000 stron w kolorze — jest to jeden z najlepszych wyników wśród kolorowych laserowych urządzeń wielofunkcyjnych A4. Rzadsze wymiany tonerów ułatwiają utrzymanie wysokiego poziomu wydajności w warunkach intensywnej eksploatacji.

 

Funkcje ułatwiające obsługę

int_xc41407-calowy kolorowy ekran dotykowy: Jasny ekran dotykowy ma niezwykle gładką powierzchnię, którą można aktywować praktycznie wszystkim, na przykład długopisem, palcem lub paznokciem, i nie wymaga nacisku ani bezpośredniego kontaktu ze skórą. Obsługa gestów, jak przesuwanie palcem w celu otwarcia paneli i menu, sprawia, że korzystanie z interfejsu jest łatwe i intuicyjne. Powiadomienia akustyczne z ekranu zwiększają pewność obsługi urządzenia, a oddzielna klawiatura numeryczna z 10 klawiszami ułatwia jego obsługę oraz zwiększa wygodę użytkowania.

Intuicyjny interfejs

Interfejs e-Task obsługujący nowoczesne funkcje znane z tabletów minimalizuje konieczność przeprowadzania szkoleń. Funkcje ekranowe dają możliwość wybierania określonych stron w dokumencie, wyświetlania podglądu wydruku oraz zmieniania ustawień zadania drukowania bezpośrednio na urządzeniu.

Drukowanie bezprzewodowe i drukowanie z urządzeń przenośnych

computer-1271863_640Lexmark Print Management to pierwsze rozwiązanie do zarządzania drukowaniem dla firm z certyfikatem ®AirPrint. Oferowana przez Lexmarka funkcja drukowania z urządzeń przenośnych jest dostępna dla systemów iOS, Android i Microsoft® Windows Mobile. Istnieje także możliwość zapewnienia opcjonalnej łączności bezprzewodowej i bezpośredniej łączności w standardzie NFC z poziomu smartfonów i tabletów. Model XC4140 to urządzenie z certyfikatem Mopria®, które umożliwia także obsługę technologii Google Cloud Print™.

 

Opis

Producent Lexmark
Rodzaj kopiarka/urządzenie wielofunkcyjne
Typ kolor
Symbol XC4140
Format papieru A4
Prędkość druku 38 str./min.
Panel dotykowy tak
Ilość podajników w standardzie 1
Dostępne funkcje drukowanie, skanowanie, kopiowanie

Załączniki