Monitor Sharp BIGPAD PN-80TC3

Nowy produkt

Monitor BIG PAD dla najbardziej wymagających dużych firm

Przekątna ekranu 80 cali (203,2 cm)

Wygodny w obsłudze interaktywny system wielopunktowego dotyku (10 punktów) P-CAP, z możliwością obsługi przez 4 użytkowników równocześnie

Gładka płaska ramka umożliwia tworzenie wygodnych konfiguracji wieloekranowych

Wyjątkowa technologia UV2A LCD gwarantuje wysoki poziom ostrości obrazu

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Więcej informacji

Monitor Sharp BIG PAD PN-80TC3 to największy model klasy Premium przeznaczony do spotkań w dużych firmach i wymagających środowisk współpracy podejmujących ważne, strategiczne decyzje. Model PN-80TC3, opracowany na podstawie wyjątkowych, pionierskich doświadczeń z tablicami interaktywnymi, reprezentuje najnowszy innowacyjny wgląd i niezrównane doświadczenia firmy Sharp w opracowywaniu zoptymalizowanych i dedykowanych rozwiązań w dziedzinie ekranów dotykowych przeznaczonych do współpracy.

Nowy sztandarowy 80-calowy monitor BIG PAD firmy Sharp, oferując najnowocześniejsze możliwości współpracy dzięki wyjątkowo płynnego zaplanowanego systemu pojemnościowego w technologii dotykowej (P-CAP), wspomaga pracę zespołową umożliwiając odbywanie twórczych, efektywnych i decydujących narad w profesjonalnej współpracy.

80-calowy monitor BIG PAD klasy Premium firmy Sharp wyposażony jest w szybki, interaktywny i intuicyjny zaplanowany system pojemnościowy wielopunktowego dotyku (10 punktów), który został zoptymalizowany dla wymagających sal narad, auli i środowisk podejmujących ważne, strategiczne decyzje. Rozszerza komunikację zespołu, a przechwytywanie wszystkich twórczych wyrażeń oznacza, że najlepsze warunki do podejmowania decyzji i efektywnej współpracy zostały osiągnięte.

Cieszące się uznaniem oprogramowanie SHARP Pen Software otwiera nowe sposoby pracy twórczej, dzielenia sie pomysłami i podejmowanie finalnych decyzji. Wydajny, uniwersalny i technologicznie innowacyjny monitor BIG PAD PN-80TC3 firmy Sharp zapewnia znakomitą platformę współpracy, aby pobudzać kreatywność, stymulować wydajność narad i zwiększać efektywność podejmowania decyzji.

Wykorzystanie jednego monitora BIG PAD to dobre rozwiązanie. Korzystanie z dwóch monitorów BIG PAD w efektywnej wielotablicowej konfiguracji jest znacznie lepsze! Monitory BIG PAD można połączyć razem, zyskując większą powierzchnie do współpracy. Nowa aplikacja oferuje również łatwy w obsłudze interfejs oraz system plików do gromadzenia i porządkowania danych z różnych projektów współpracy.