Drukarka ONLINE Novitus DEON Zobacz większe

Drukarka ONLINE Novitus DEON

Nowy produkt

DEON Online odziedziczyła dobrze kojarzącą się nazwę oraz najbardziej ergonomiczny kształt urządzenia fiskalnego na polskim rynku. Drukarka została doposażona w najnowszą technologię spełniającą obecne wymogi. Jest to urządzenie, które spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

3 062,70 zł brutto

Więcej informacji

DEON online należy do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power. Stworzyliśmy linię urządzeń o niespotykanej do tej pory mocy, na którą składają się m.in. 32 bitowe procesory o taktowaniu nawet do 524MHz, ogromna pamięć wewnętrza oraz 256MB pamięci operacyjnej. Pamięć fiskalna jest teraz 100x bardziej pojemna niż w urządzeniach z kopią elektroniczną.  Bazy towarowe w urządzeniach Online Power to 20 i 50 tysięcy, a nawet 1 milion kodów w wybranych urządzeniach.  System LINUX gwarantuje stabilną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na wiele lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Bezpieczeństwo danych zapewnia moduł TPM oraz dwustronna autentykacja – rozwiązania sprawdzone w ponad 4 miliardach urządzeń na świecie.

Niewielkie gabaryty i ergonomia DEON Online znajduje zastosowanie w wielu miejscach: małych i średnich sklepach, gabinetach lekarskich, kancelariach prawnych, gabinetach kosmetycznych czy fryzjerskich, innych punktach usługowych oraz w sprzedaży mobilnej, w której szczególnie doceniane są niewielkie gabaryty i ergonomia drukarki.

Opis

Przekątna ekranu Klient: LCD graficzny 192x48 piksele, podświetlany, czarno-biały Kasjer: LCD graficzny 192x48 piksele, podświetlany, czarno-biały
Papier 57 termiczny
Złącze komunikacyjne 1 x RS232, USB device (B), LAN (Ethernet), USB Host (A)
Procesor 524 MHz
Pamięć RAM 256 MB
System operacyjny Linux
Wymiary Szerokość/wysokość/głębokość: 94 x 58 x 229 mm
Dostępne funkcje Komunikacja z CRK za pomocą Ethernet oraz WLAN (opcja)

Załączniki

Instrukcja konfiguracji sieci

Instrukcja konfiguracji sieci DEON ONLINE

Pobierz (641.28k)