Sharp MX-M316N Kopiarka/Urządzenie wielofunkcyjne

Nowy produkt

Drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie

Prędkość: 31 str./min (w trybie cz.-b.)

Standardowy druk i kolorowe skanowanie sieciowe

Standardowy dwustronny automatyczny podajnik dokumentów (RSPF) i standardowy moduł dupleks

Oszczędzający przestrzeń wewnętrzny finiszer

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Więcej informacji

Model MX-M316N to urządzenie A3 mono o prędkości druku do 31 arkuszy na minutę. Starannie dobrane funkcje pozwalają podnieść wydajność w małych biurach i firmach.

Urządzenie to zaprojektowano z myślą o bardzo wysokiej sprawności. Wyposażono je w pełnokolorowy ciekłokrystaliczny panel sterowania o przekątnej 7,0", który oferuje wygodną funkcję podglądu miniatur (jeśli zainstalowany jest opcjonalny twardy dysk). Oprócz wysokiej jakości funkcji druku sieciowego i kopiowania urządzenie MX-M316N wyróżnia podajnik dokumentów o pojemności 100 arkuszy (RSPF), który umożliwia sieciowe skanowanie pełnokolorowych dokumentów z prędkością 56 obrazów na minutę, a wbudowany bezpojemnikowy moduł dupleks pozwala na szybki wydruk na obu stronach papieru. Ponadto istnieje możliwość instalacji różnego rodzaju elementów wyposażenia opcjonalnego pozwalającego dostosować urządzenie do indywidualnych potrzeb użytkowników: dodatkowych podajników papieru, modułu faksu lub urządzeń obróbki końcowej .

Urządzenie MX-M316N wyposażono w kilka rozwiązań np. krótki czas nagrzewania i tryb automatycznego wyłączania, które czynią je zgodnym z różnymi normami ochrony środowiska. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, urządzenie wyposażono w funkcje inicjalizacji danych oraz funkcje szyfrowania i usuwania danych (jeśli zainstalowany jest opcjonalny twardy dysk). Urządzenie można również wyposażyć w opcjonalny moduł ochrony danych.

Dzięki niewielkim wymiarom podstawy i nowoczesnej stylistyce, urządzenie MX-M316N znakomicie wpasuje się nawet najbardziej nowoczesne wnętrza biurowe.

Opis

Producent Sharp
Rodzaj kopiarka/urządzenie wielofunkcyjne
Typ mono
Symbol MX-M316N
Format papieru A3
Prędkość druku 31 str./min.
Panel dotykowy tak
Ilość podajników w standardzie 2
Dostępne funkcje Drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie

Załączniki