Sharp MX-C300W Kopiarka/Urządzenie wielofunkcyjne

Nowy produkt

Drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie

Prędkość w stronach na minutę: 30 w trybie czarno-białym i 30 w trybie kolorowym

Urządzenie wielofunkcyjne A4 typu biurkowego o kompaktowej i inteligentnej konstrukcji

Standardowy dwustronny automatyczny podajnik dokumentów (RSPF)

Port USB umożliwia łatwe skanowanie do pamięci USB i drukowanie bezpośrednio z pamięci USB

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Więcej informacji

Model MX-C300W to kolorowe urządzenie wielofunkcyjne typu „4 w 1”, które oferuje szeroki wybór wydajnych funkcji i funkcjonalność wymaganą przez wszystkie małe biura, małe grupy robocze oraz średnie i duże biura wymagające urządzeń wielofunkcyjnych ustawianych na biurku lub szafce.

Wydajne funkcje drukowania, kopiowania, skanowania i wysyłania faksów w standardzie sprawiają, że opisywane urządzenie doskonale zaspokoi wymagania małych biur dotyczących przetwarzania dokumentów i wykonywania codziennych zadań; a dzięki małym wymiarom urządzenie zajmuje niewielką przestrzeń.

Model MX-C300W drukuje z prędkością do 30 stron na minutę w trybie kolorowym i czarno-białym. Dzięki automatycznemu drukowaniu dwustronnemu może wytwarzać profesjonalne dokumenty o wysokiej jakości i rozdzielczości 600 x 600 dpi. Czytelny panel sterowania LCD z przyciskami zaprogramowanych funkcji oraz dwuelementowy system utrwalania zapewniają jakość, która wywiera wrażenie.

Kolorowe skanowanie sieciowe w standardzie ze skanowaniem do e-mail, folderu sieciowego i serwera FTP przyśpiesza komunikację. Elektroniczne sortowanie zwiększa wydajność, a port USB umożliwia łatwe skanowanie do/bezpośrednie drukowanie z pamięci USB. Model MX-C300W można również podłączyć do bezprzewodowej sieci i bezprzewodowo drukować ze smartfona lub tabletu. Inne użyteczne funkcje obejmują faks (PC-faks i przekazywanie wewnętrzne faksów pocztą e-mail do właściwych odbiorców) oraz kopiowanie kart identyfikacyjnych.

Opisywane urządzenie, zaprojektowane z myślą niskim zużyciu energii i krótkim czasie nagrzewanie, jest również przyjazne dla środowiska - dzięki zoptymalizowanemu zużyciu toneru w trybie oszczędzania toneru i spełnianiu wymagań najnowszych norm Energy Star.

Opis

Producent Sharp
Rodzaj kopiarka/urządzenie wielofunkcyjne
Typ kolor
Symbol MX-C300W
Format papieru A4
Prędkość druku 30 str./min.
Panel dotykowy nie
Ilość podajników w standardzie 1
Dostępne funkcje Drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie (opcja)

Załączniki