Lexmark

Drukarki Lexmark

DIP to firma, która w swojej ofercie posiada wysokiej jakości kserokopiarki, drukarki (w tym drukarki i urządzenia wielofunkcyjne/kopiarki Lexmark), a także kasy fiskalne i wagi. Nasze oddziały znajdują się w Szczecinie, Gorzowie i Wrocławiu, ale trafiamy do odbiorców z całej Polski ze względu na sprzedaż internetową oraz rozproszoną siatkę serwisu, która umożliwia krótki czas reakcji w całym kraju. Naszym celem było stworzenie szerokiej oferty produktów przeznaczonych do branży handlowo-usługowej, które dystrybuujemy w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Lexmark  Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Profesjonalne drukarki Lexmark – Wrocław, Szczecin

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem – już od dwudziestu pięciu lat zajmujemy się kompleksową obsługą klienta w branży handlu i usług, sprzedając profesjonalny sprzęt w postaci kas fiskalnych, wag oraz drukarek. W naszej ofercie znajdują się doskonałej klasy drukarki Lexmark. To firma, która jest liderem w swojej branży – od wielu lat zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacjach firm projektujących, produkujących i sprzedających drukarki. Klienci doceniają ją nie tylko za szeroki asortyment produktów, ale również za wysoką jakość i doskonałą obsługę klienta, a także bezpieczne i proste, a przy tym skuteczne rozwiązania.

Klasa sama w sobie, czyli drukarki i urządzenia wielofunkcyjne/kopiarki Lexmark – Wrocław, Szczecin

Lexmark to jakość i profesjonalizm – ta założona w 1991 roku firma szybko stała się pionierem na rynku usług druku oraz przetwarzania obrazów. Wpłynęły na to nowatorskie rozwiązania, innowacyjne technologie i konkurencyjne ceny. W DIP doskonale zdajemy sobie z tego wszystkiego sprawę, dlatego proponujemy Państwu drukarki Lexmark, które mogą Państwo nabyć w punktach stacjonarnych - Wrocław, Szczecin i Gorzów lub w naszym sklepie internetowym www.dip.com.pl. Sprzęt tej firmy uważany jest za gwarancję trwałości, niezawodności i najwyższej jakości.

Firma Lexmark to bogata oferta produktów i zaufanie klientów. W DIP mamy w ofercie zarówno drukarki laserowe, a także urządzenia wielofunkcyjne i materiały eksploatacyjne tej marki. Ponadto świadczymy również usługi w zakresie naprawy i renowacji urządzeń. Z szerokiej gamy produktów Lexmark korzystają zarówno ceniący sobie niezawodność i jakość klienci indywidualni, jak również instytucje, biura i firmy. Dbałość o klientów i ich potrzeby sprawia, że ich zaufanie do firmy stale wzrasta - wśród klientów na całym świecie wyniki badań lojalności przekraczają 95%, co jest wynikiem bardzo wysokim i rzadko spotykanym. Warto postawić na tę firmę!