Promocje

Novitus

Novitus Szczecin

Novitus jest liderem na polskim rynku w zakresie rozwiązań technologicznych mających zastosowanie w handlu, usługach i logistyce. To sprawdzona marka gwarantująca najlepsze i najnowocześniejsze technologie wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych, wagach i urządzeniach automatycznej identyfikacji.

Novitus Szczecin posiada jedną z najbardziej rozbudowanych ofert na polskim rynku w swoim zakresie działalności. Nadrzędnym celem marki jest zaspokajanie potrzeb swoich klientów i dążenie do ich zadowolenia.

Zastosowanie zaawansowanych technologii, będących efektem wytężonej pracy działu badawczego sprawia, że urządzenia z logiem Novitus z powodzeniem mogą konkurować z wyrobami azjatyckich lub zachodnioeuropejskich producentów. Wysoką jakość produktów docenili klienci na niemal wszystkich kontynentach, sprawiając że marka stała się jednym z liderów polskiego rynku.

Kasy fiskalne Novitus mają wiele ciekawych i przydatnych funkcji, co czyni je urządzeniami niezwykle przydatnymi w handlu i usługach. Wyróżnia je stopień zaawansowania. W zależności od potrzeb klienta, marka oferuje bardzo szeroki wybór urządzeń fiskalnych.

Modele kas Novitus charakteryzują się bardzo wysoką wydajnością dzięki zastosowaniu najnowszych procesorów i ogromnych pojemności pamięci. Kasy Novitus doskonale nadają się zarówno do małych, rodzinnych biznesów, jak i do ogromnych supermarketów. Zastosowanie najnowszych technologii, atrakcyjnych dla klienta udogodnień i wygoda obsługi czynią urządzenia Novitus liderem na rynku kas fiskalnych.

Kasy Novitus to połączenie ergonomicznych rozwiązań z atrakcyjnym wyglądem.

Novitus 

W tej kategorii nie ma produktów.