Promocje

Tonery do drukarek

Tonery do drukarek

Nazywamy się DIP i jesteśmy firmą, która od dwudziestu pięciu lat zajmuje się kompleksową obsługą klienta z branży handlowo-usługowej. Dostarczamy wysokiej jakości urządzenia i zapewniamy usługi związane z rynkiem fiskalnym i techniką biurową. Ponadto dostarczamy materiały eksploatacyjne do tych urządzeń, a więc między innymi tonery do drukarek. Wieloletnie doświadczenie i tysiące zadowolonych klientów są naszą gwarancją najwyższej jakości usług. Pomagamy w wyborze urządzeń oraz systemów pod indywidualne potrzeby i wymagania klienta. W ofercie posiadamy drukarki, kasy i wagi firm Sharp, Novitus, Posnet, Elcom, CAS, Dibal, Axis i innych.

ton1.jpg
Tonery do drukarek  W tej kategorii nie ma produktów.

ton2.jpg

Tonery

Jesteśmy partnerem technologicznym, któremu warto zaufać. Troszcząc się o każdego klienta, stawiamy na optymalizację, oszczędność i zadowolenie z naszych usług i produktów – do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.  Zapewniamy jednocześnie niezwykle konkurencyjne na rynku ceny, które wyróżniają nas na tle innych. Proponujemy Państwu produkty w pełni kompatybilne z popularnymi markami drukarek – HP, Sharp, Samsung, Lexmark, Konica, Brother, Ricoh, Canon, Toshiba, Xerox. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i serdecznie zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Nasza kompleksowa oferta jest dedykowana zarówno małym, jak i dużym biznesom.

Wydajne tonery z gwarancją jakości

Nasze tonery mogą być używane w drukarkach laserowych. W ofercie obok oryginalnych tuszy i tonerów posiadamy też zamienniki. Są one bardzo dobrej jakości. Produkty od DIP pozwolą Państwu osiągnąć bardzo wysoką jakość druku.

ton3.jpg