Promocje

Samsung

Samsung

Kserokopiarki Samsung, przy których projektowaniu i produkcji stosuje się najnowsze zdobycze technologii, są urządzeniami spełniającymi wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Firma stawia na innowacje i jakość oferowanego sprzętu. Urządzenia pozwalają na sprawną i nowoczesną optymalizację środowiska dokumentowego, co przekłada się na organizację pracy.

Samsung  W tej kategorii nie ma produktów.

Samsung

Firma DIP prowadzi autoryzowane punkty sprzedaży urządzeń Samsung oraz ich serwis w takich miastach Szczecin, Gorzów i Wrocław. Od niemal ćwierćwiecza dokładamy starań, aby zapewnić naszym klientom dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań usprawniających pracę biurową. Posiadając niezbędną wiedzę i doświadczenie potrafimy zaproponować urządzenie najlepiej spełniające Państwa potrzeby i oczekiwania. Prowadzimy zarówno sprzedaż sprzętu, jak i jego najem i możliwość korzystania w ramach leasingu.

Samsung – lider urządzeń wielofunkcyjnych. Sprzedaż i serwis kserokopiarek we Wrocławiu i Szczecinie

Blisko pół wieku temu, w 1969 roku do życia została powołana firma Samsung. Oferowane przez nią rozwiązania niemal od samego początku działalności doskonale trafiały w zapotrzebowanie rynku. W latach 80. firma rozpoczęła produkcję urządzeń biurowych i błyskawicznie stała się liderem w tym obszarze. Wyróżnia je ogromna wydajność i niekwestionowana jakość. Stosowane przez firmę innowacje umożliwiły zastąpienie kilku urządzeń jednym, co wpłynęło na wygodę użytkowania. Klienci wybierający rozwiązania oferowane przez tę markę zyskują pewność nie tylko usprawnienia pracy, ale i znacznej redukcji kosztów eksploatacji urządzeń biurowych.

Naszym klientom z Wrocławia, Gorzowa i Szczecina, ale nie tylko, oferujemy możliwość nabycia lub najmu nowoczesnych kserokopiarek Samsung. W branży działamy od niemal 25. lat, dlatego doskonale wiemy, jak spełniać oczekiwania naszych klientów. Wybierając usługi lidera sprzedaży tych urządzeń na polskim rynku, zyskują Państwo gwarancję najwyższej jakości obsługi oraz wybór spośród wysokiej klasy urządzeń różniących się między sobą wielością funkcji, wydajnością i ceną – pomożemy wybrać rozwiązania najbardziej optymalne, zarówno dla wielkiego przedsiębiorstwa, jak i małej firmy.