Promocje

Lexmark

Lexmark

Firma Lexmark jest renomowanym dostawcą produktów do druku, skanowania i powielania obrazu, a także producentem oprogramowania do inteligentnego wczytywania dokumentów i zarządzania treścią. W swojej działalności marka stawia na nowoczesne technologie, najwyższą jakość proponowanych rozwiązań i bezawaryjność sprzętu, a także na nowoczesny design. Bez względu na wielkość Państwa firmy jesteśmy w stanie zaproponować takie z urządzeń tego producenta, które w pełni spełnią Państwa oczekiwania. Sprzęt biurowy tej marki cechuje się niezawodnością, szybkością pracy, wygodą użytkowania i niskimi kosztami eksploatacji.

Lexmark  W tej kategorii nie ma produktów.

Lexmark

Drukarki i kopiarki firmy Lexmark to nowoczesny sprzęt, które radzi sobie z pracą wykonywaną zwykle przez kilka urządzeń. Zajmuje niewiele miejsca, a elegancki, nowoczesny design zadowoli nawet najbardziej wymagających. Wygodny, inteligentny ekran dotykowy, praca w sieci, wysokiej jakości dwustronny druk, możliwość dodawania aplikacji usprawniających obieg dokumentów, prędkość druku nawet do 66 stron na minutę – to tylko niektóre z zalet sprzętu tego producenta. Te wielofunkcyjne kserokopiarki pozwalają zoptymalizować pracę w biurze, zwiększyć jej szybkość i efektywność – to wszystko przy kosztach eksploatacji na najniższym poziomie.

Sprzedaż i serwis urządzeń Lexmark – nasze oddziały we Wrocławiu i Szczecinie

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą sprzętu biurowego firmy Lexmark. Prowadzimy sprzedaż oraz serwis, a naszym klientom dajemy też możliwość najmu lub leasingu profesjonalnych urządzeń. Nasze oddziały, które są zlokalizowane w takich miastach jak Gorzów, Szczecin i Wrocław obsługują tysiące klientów, mających siedzibę nie tylko na terenie tych miast. Nasza wykwalifikowana kadra z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Nasi doradcy pomogą wybrać urządzenie najlepiej odpowiadające na potrzeby Państwa firmy, a certyfikowani technicy rozwiążą każdy problem związany z funkcjonowaniem kserokopiarek. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i rozwiejemy wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu – przygotujemy dla Państwa ofertę szytą na miarę.