Drukarki fiskalne

Drukarki fiskalne

Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą mają obecnie szeroki wybór w zakresie doboru sprzętu dedykowanego potrzebom małego i dużego biznesu. Jeśli w ramach swojej działalności będą sprzedawać produkty i usługi osobom fizycznym nieprowadzącym działalności gospodarczej oraz rolnikom ryczałtowym, z pewnością będą zainteresowani kupnem kasy lub drukarki fiskalnej. Firma DIP Szczecin od ponad dwudziestu pięciu lat działa w branży handlowo-usługowej i zajmuje się dostarczaniem tego typu urządzeń. W naszej ofercie znajdują się wszystkie usługi związane z rynkiem fiskalnym oraz techniką biurową. Posiadamy wyłącznie specjalistyczny sprzęt, współpracujemy z najlepszymi firmami na rynku – Sharp, Novitus, Posnet, Elcom, CAS, Dibal, Axis i tym podobne.

Drukarki fiskalne  W tej kategorii nie ma produktów.

Najlepsze drukarki fiskalne – Szczecin

Nasz zespół fachowców z przyjemnością pomoże Państwu w wyborze urządzeń dedykowanych Państwa indywidualnym oczekiwaniom. Zajmujemy się też dystrybucją systemów pod indywidualne potrzeby i wymagania. Wybierając drukarkę fiskalną, tak naprawdę wybierają Państwo system sprzedażowy. Jest to opcja, którą często wybierają właściciele punktów sprzedaży i usług z bardzo dużym asortymentem produktów (którzy mają na stanie ponad kilkaset tysięcy pozycji towarowych). To rozwiązanie sprawdzi się w sklepach odzieżowych, punktach gastronomicznych czy hurtowniach. Wybierając sprzęt z naszej oferty, mogą Państwo liczyć na najwyższą jakość produktu i jego pełną niezawodność oraz efektywność.

Drukarki fiskalne połączone z systemem – Szczecin

Drukarki fiskalne z założenia powinny spełniać tę samą funkcję, co kasa. Aby tak było, drukarka musi zostać połączona z programem sprzedażowym, który będzie zainstalowany na komputerze. Taki specjalistyczny program oferuje użytkownikom szereg funkcjonalności, a przede wszystkim zbiera informacje o obrocie handlowym i rejestruje go w pamięci drukarki fiskalnej. Co ważne, wszystkie paragony i faktury muszą być wystawiane przy użyciu właśnie tego programu komputerowego. Taki system sprzedaży dobrany do specyfiki branży pozwoli Państwu wykonywać dużo bardziej zaawansowane operacje niż w przypadku kasy fiskalnej.

Wybierając drukarki fiskalne, będą Państwo dysponowali większą liczbą funkcji, przeróżnych opcji komunikacyjnych. Znacząca jest też możliwość drukowania wielu dokumentów niefiskalnych oraz wykonywania różnych raportów i analiz. W DIP-Szczecin instalujemy systemy gastronomiczne i hotelarskie (Small Business, Subiekt GT, 4Rest), a ponadto organizujemy szkolenia w tym zakresie, aby nauczyli się je Państwo obsługiwać. Na rynku wyróżnia nas to, że w ramach umowy serwisowej nadzorujemy poprawną pracę sprzętu i systemów.