"DIP" - Doświadczenie i Profesjonalizm

Jesteśmy firmą, która od ponad 30 lat zajmuje się kompleksową obsługą klienta w branży handlowo-usługowej poprzez dostarczanie wysokiej jakości urządzeń i usług związanych z rynkiem fiskalnym i techniką biurową.

SPRZEDAŻ

Pomagamy w wyborze urządzeń oraz systemów pod indywidualne potrzeby i wymagania klienta. W ofercie posiadamy drukarki, kasy i wagi firm: Sharp, Novitus, Posnet, Elcom, CAS, Dibal, Axis, itp. Jak również materiały eksploatacyjne do tych urządzeń.

SYSTEMY DLA URZADZEŃ FISKLANYCH

Na potrzeby klienta instalujemy systemy gastronomiczne i hotelarskie /Small Business, Subiekt GT, 4Rest/, organizujemy szkolenia w tym zakresie oraz w ramach umowy serwisowej nadzorujemy ich poprawną pracę.

SYSTEMY ZARZADZANIA WYDRUKAMI

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku w 2010 roku poszerzyliśmy zakres usług techniki biurowej o systemy zarządzania wydrukami takich firm jak: Paper Cut, SafeQ, Job Accouting firmy Sharp, itp.

NAJEM URZĄDZEŃ MFP

Oferujemy możliwość zakupu, najmu jak również leasingu urządzeń wielofunkcyjnych renomowanych firm takich jak: Sharp, Lexmark, Samsung. 

AUDYT

Na życzenie klienta wykonujemy audyt sprzętu i urządzeń.

SERWIS

Dysponujemy doświadczoną kadrą techniczną, która zapewnia szybką i sprawną obsługę serwisową. Nasi pracownicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w najnowszych szkoleniach technicznych i produktowych.