Dziesięć urządzeń wielofunkcyjnych Sharp z oceną BLI „Highly Recommended”

Wiodąca organizacja zajmująca się testowaniem sprzętu biurowego, Buyers Laboratory LLC, wyróżnia nową serię urządzeń wielofunkcyjnych Sharp za jakość, niezawodność i łatwość obsługi

Nowe urządzenia wielofunkcyjne Sharp z serii Advanced i Essentials zdobyły ocenę „Highly Recommended” (wysoce polecane) od Buyers Laboratory LLC (BLI) – wiodącej na świecie niezależnej organizacji testującej produkty i rozwiązania przetwarzające dokumenty. Ocena „Highly Recommended” to najwyższe wyróżnienie, jakie produkt może otrzymać od BLI.

- Te zaawansowane urządzenia wielofunkcyjne o innowacyjnych i otwierających nowe możliwości funkcjach łatwo zdobyły ocenę BLI „Highly Recommended”, potwierdzając swoją niezawodność we wszystkich rygorystycznych testach. Seria odpowiada na rosnący popyt rynkowy na kolorowe urządzenia A3 i potwierdza zaangażowanie firmy Sharp w tworzenie wyspecjalizowanych rozwiązań, które pomagają firmom pozyskiwać informacje w odpowiedniej formie oraz w odpowiednim czasie i miejscu. – komentuje Szymon Trela, Product Manager, Sharp Electronics CEE. 

Urządzenia Sharp wyposażone są w czujniki ruchu i automatycznie wybudzają się z trybu uśpienia, gdy wykryją zbliżającego się użytkownika, pozwalając zaoszczędzić czas i zwiększyć wydajność przy jednoczesnym ograniczeniu wydatków. Wprowadzone na rynek w 2016 roku kolorowe urządzenia wielofunkcyjne serii Advanced i Essentials wywarły duże wrażenie zarówno na resellerach jak i klientach. Administratorzy IT doceniają je również za pojemniki z tonerem automatycznie wysuwane dopiero przy jego całkowitym opróżnieniu, co pozwala zapobiec marnotrawieniu materiałów i ułatwić pracę.

Użytkownicy mają możliwość drukowania plików pakietu Microsoft Office (pptx, xlsx, docx)  bezpośrednio z pamięci USB podłączonej do urządzenia. To idealne rozwiązanie dla pracowników mobilnych oraz osób odwiedzających firmę. Odchylany ekran dotykowy LCD o przekątnej 10,1 cala z przejrzystym interfejsem użytkownika umożliwia intuicyjną nawigację po funkcjach urządzenia, włączając w to łatwy dostęp do instrukcji obsługi oraz wygodną personalizację ikon na zasadzie „przeciągnij i upuść”. Funkcja skanowania w połączeniu z OCR umożliwia błyskawiczną konwersję papierowych dokumentów do postaci przeszukiwalnego PDF lub plików pakietu Office.

​​​​​​​Dziesięć nagrodzonych modeli stworzono przede wszystkim z myślą o użytkownikach, umożliwiając im łatwą konfigurację i wykonywanie złożonych zadań. Seria Advanced obejmuje modele MX-3070N/ 3570N/ 4070N/ 5070N/ 6070N, a seria Essentials modele MX-3050N/ 3550N/ 4050N/ 5050N/ 6050N.

O  Buyers Laboratory LLC
Buyers Laboratory LLC (BLI) to wiodący dostawca danych i usług analitycznych dla rynku cyfrowych urządzeń obrazujących i zarządzających dokumentami. Od ponad 50 lat klienci polegają na raportach BLI, które pomagają im rozpoznać silne i słabe strony produktów i podjąć najlepsze decyzje o zakupach. Profesjonaliści od sprzedaży marketingu i produktów korzystają z publikacji jako wszechstronnych analiz oraz wartościowych wskazówek przy projektowaniu nowych produktów, pozycjonowania ich względem konkurencji, a także jako wsparcie sprzedaży i marketingu.