Serwis kas fiskalnych

Kasy fiskalne stały się nieodzownym elementem wyposażenia każdego sklepu, zarówno stacjonarnego, jak i internetowego. Posiadanie kasy fiskalnej jest obecnie koniecznością – nie tylko spełnia oczywistą funkcję praktyczną, jaką jest rejestrowanie transakcji, ale i wzmacnia wiarygodność sklepu czy punktu usługowego.

Nasza firma działa w branży urządzeń fiskalnych i techniki biurowej od ponad 25 lat. Doświadczenie i wiedza naszych pracowników pozwala nam na świadczenie usług serwisowych na najwyższym poziomie. Serwis kas fiskalnych prowadzimy za pośrednictwem trzech oddziałów – w Szczecinie, Gorzowie i we Wrocławiu. Prowadzimy również serwis urządzeń drukujących i kopiujących, sprzedaż urządzeń rejestrujących sprzedaż i biurowych. Działamy na terenie całego kraju.

Serwis kas fiskalnych – obowiązek ustawowy

Dokonywanie okresowych przeglądów stanu technicznego kasy fiskalnej jest obowiązkiem ustawowym każdego przedsiębiorcy. Za nieprzestrzeganie tego obowiązku grożą sankcje karne – grzywna za popełnienie wykroczenia skarbowego. Obligatoryjny serwis kas fiskalnych musi być przeprowadzony raz na 24 miesiące, a w niektórych przypadkach – częściej. Czynności tej może dokonać tylko odpowiedni serwisant, wpisany w książce kasy fiskalnej – decydując się na zakup kasy równocześnie dokonujecie Państwo wyboru serwisanta, dlatego warto stawiać na doświadczoną i solidną firmę.

Obowiązkowy przegląd kasy fiskalnej obejmuje sprawdzenie stanu wszystkich plomb i ich zgodności z zapisem w książce kasy i dokumentacją, sprawdzenie stanu obudowy, czytelności wydruku, poprawność działania kasy i jej wyświetlacza, sprawdzenie stanu płyty głównej, pamięci fiskalnej kasy i modułu fiskalnego, sprawdzenie stanu akumulatorów wewnętrznego zasilania. Każdy przegląd musi zostać zapisany w książce kasy.

Zakres usług serwisu kas fiskalnych – Szczecin

Nasz oddział w Szczecinie prowadzi gwarancyjny oraz pogwarancyjny serwis kas fiskalnych, obowiązkowe okresowe przeglądy stanu technicznego tych urządzeń, a także ich sprzedaż. Serwisujemy sprzęt wszystkich firm, między innymi Novitus i Posnet. Jeśli Państwa urządzenie fiskalne wymaga naprawy lub przeglądu, zapraszamy do kontaktu – oferujemy fachową obsługę, sprawne działanie i konkurencyjne ceny. Wyróżnia nas solidność świadczonych usług – dbamy, aby nasi pracownicy stale podnosili swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach technicznych i produktowych. Jeżeli Szczecin jest miastem, w którym szukacie rzetelnego punktu serwisowego, trafiliście pod właściwy adres. Wybierając nas zyskujecie gwarancję, że serwis zostanie dokonany zgodnie z obowiązującymi przepisami i zaleceniami producenta.