chmura%20next.png

Nowa kasa NEXT w ofercie z usługami w chmurze.

 

Do oferty wprowadziliśmy nową kasę NEXT z usługami w chmurze. Model marki Novitus jest bowiem technologią, która w istocie składa się z 2 urządzeń: kasy fiskalnej i tabletu.

Oprócz wygody pracy na nowoczesnym, dobrze reagującym na dotyk i przejrzystym ekranie, użytkownik uzyska możliwość precyzyjnej konfiguracji panelu sterowania, zgodnie z własnymi preferencjami oraz potrzebami prowadzonej firmy. Co więcej, będzie miał dostęp do wielu praktycznych aplikacji, zwłaszcza, że tablet modelu next działa w oparciu o znany system Android.  NoviCloud – czyli, jak łatwo się domyślić, opcja umieszczenia niezbędnych danych – np. kopii paragonów zapisanej w formie cyfrowej – w chmurze. A poza tym, możliwość programowania bazy towarowej, kontroli monitoringu bądź nadzorowania stanów magazynowych w trybie online, czyli praktycznie z dowolnego miejsca. Nie trzeba więc chyba wspominać o znakomitej wygodzie przeglądania elektronicznej poczty bądź stron internetowych.

Przede wszystkim jednak kasa  NEXT służy do prowadzenia handlu, ewidencjonowania obrotu i wystawiania dowodów sprzedaży. Ponadto, zachowuje elementy typowe dla technologii sprzedaży. Przykładowo, użytkownicy, którzy nie są pewni co do całkowitego sterowania za pomocą ekranu tabletu, będą mogli skorzystać z dołączonej, solidnej klawiatury – oczywiście, wyposażonej w programowalne przyciski funkcyjne do zapisu skrótów dla danych produktów i usług lub funkcji kasy. Ponadto, przedsiębiorcy uzyskają prosty w obsłudze mechanizm drukujący, opcję zapisu elektronicznej kopii paragonów, a także różne interfejsy do współpracy z pozostałymi elementami systemu sprzedaży – również bezprzewodowej (WiFi). Warto też dodać, że model  ten obsługuje też faktury VAT.