Wyprzedaż! Kasa Nano E Zobacz większe

Kasa fiskalna Novitus NANO E

Nowy produkt

NANO E - Nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, a zarazem jedna z najmniejszych na rynku i jedyna kasa przenośna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia Ministra Finansów oraz Ministra Gospodarki.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 450,00 zł brutto

-259,70 zł

1 709,70 zł brutto

Więcej informacji

NANO E - Nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, a zarazem jedna z najmniejszych na rynku i jedyna kasa przenośna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia Ministra Finansów oraz Ministra Gospodarki. Najważniejszą zaletą kasy fiskalnej NANO E są jej gabaryty, kształt, wyjątkowa poręczność konstrukcji i bardzo wydajne zasilanie akumulatorowe.

Kasa jest mała, ale profesjonalna. Nano E to wszechstronna kasa, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz średnich i małych placówkach handlowych.

Najważniejsze cechy:

  • Urządzenie umożliwia wydruk do 10 000 paragonów bez zasilania zewnętrznego. Dzięki temu Użytkownik może pracować na kasie nawet kilka dni bez ładowania akumulatora.
  • Złącze komunikacyjne RS232 oraz USB jest w standardzie. Każda kasa Nano E może współpracować z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych, terminalem płatniczym lub wagą bez konieczności dokupowania dodatkowych modułów.
  • Kasa Nano E potrafi również sterować szufladą (aktywną) co także oferujemy w standardzie.
  • Kasa wyposażona jest w niezawodny mechanizm drukujący typu "clamshell", co powoduje, że operacja wymiany papieru jest dziecinnie prosta. Odbywa się na zasadzie: "wrzuć i pracuj".
  • Urządzenie umożliwia wydruk do 10 000 paragonów bez zasilania zewnętrznego. Dzięki temu Użytkownik może pracowac na kasie nawet kilka dni bez ładowania akumulatora.
  • Funkcje busowe umożliwiają sprzedaż biletów na zaprogramowanych trasach.
  • Obsługę wypożyczalni oraz parkingów umożliwiają funkcje czasowe.
  • Kasa przypomni też o ustawowym obowiązku wykonania codziennego raportu fiskalnego oraz przeglądu okresowego.

Opis

Kopia elektroniczna Tak
Producent Novitus
Papier 57 termiczny
Złącze komunikacyjne 1 x RS232, 1xUSB
Liczba znaków 40
Maksymalna liczba towarów 3 000
Urządzenia współpracujące szuflada, komputer RS232/USB, czytnik RS232, waga, multiplekser, terminal EFT, pin pad, monitoring, Modem GPRS,
Szybkość wydruku 16 linii/sekundę
Wymiary 94x 229 x 58 mm