SHARP PN-R903A MONITOR Zobacz większe

SHARP PN-R903A MONITOR

Nowy produkt

  • Monitor o przekątnej 90 cali (228,7 cm) do profesjonalnej prezentacji obrazu w trybie 24/7
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli przy jasności 700 cd/m2
  • Smukła ramka z wbudowanymi głośnikami stereo 10 + 10W
  • Kontrast 4000:1
  • Podświetlenie Full LED
  • Tryb pracy 24 / 7
  • MONTAŻ W ORIENTACJI POZIOMEJ LUB PIONOWEJ
  • Technologia ekranu Sharp UV2A

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Więcej informacji

Seria monitorów Sharp PN-R ustanawia nowe standardy pod względem niezawodności i możliwości rozbudowy. Monitory te zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o wymagających zastosowaniach i obrazie o jasności 700cd/m. Są one szczególnie przydatne w pomieszczeniach kontrolnych, systemach Digital Signage 24/7 w sklepach, na dworcach, przestrzeniach dla gości w hotelach i restauracjach oraz w innych miejscach publicznych. Dzięki eleganckiej, smukłej i dyskretnej stylistyce obudowy, seria PN-R oferuje silny przekaz wizualny, łatwość obsługi, niezawodną pracę oraz wygodną pracę w niezależnej konfiguracji.

Imponująco duży monitor PN-R o przekątnej ekranu 90” (228,7 cm) stworzono do krytycznych zastosowań wymagających wysokiej jasności i pracy w trybie 24/7. Możliwości rozbudowy zapewnia gniazdo Intel® Mini-OPS, które pozwala uniknąć plątaniny przewodów wokół monitora. Jako łatwe w obsłudze i wysoce niezawodne rozwiązanie o wyjątkowej jakości obrazu i dźwięku, monitor PN-R903A ustanawia najwyższy.

Dzięki najnowocześniejszemu podświetleniu LED, które umożliwia stosowanie wyjątkowo smukłych ramek i płytkich obudów, monitor Sharp PN-R903A o przekątnej ekranu 90” to atrakcyjny i elegancki dodatek do wszelkich wymagających zastosowań Digital Signage. Dzięki bezprecedensowej niezawodności, wyjątkowej trwałości i prosta obsłudze, monitor ten można zainstalować zarówno w orientacji pionowej jak i poziomej.

Wbudowana możliwość łączenia łańcuchowego z wykorzystaniem gniazd wideo DisplayPort i DVI-D, która umożliwia łatwe multiplikowanie obrazu na wielu ekranach. To jeszcze jeden dowód na to, że monitory LCD Sharp zwiększą potencjał twojej firmy.