SHARP PN-R606 MONITOR Zobacz większe

SHARP PN-R606 MONITOR

Nowy produkt

  • Monitor o przekątnej 60 cali (138,8 cm) do profesjonalnej prezentacji obrazu w trybie 24/7
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli przy jasności 700 cd/m2
  • Szerokie możliwości instalacji dzięki gniazdu rozszerzającemu Mini-OPS
  • Kontrast 4000:1
  • LED, podświetlenie krawędziowe
  • Możliwa instalacja w orientacji pionowej, poziomej, oraz w układzie płaskim z ekranem skierowanym do góry lub do dołu

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Więcej informacji

Seria monitorów Sharp PN-R ustanawia nowe standardy pod względem niezawodności i możliwości rozbudowy. Monitory te zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o wymagających zastosowaniach i obrazie o jasności 700cd/m. Są one szczególnie przydatne w pomieszczeniach kontrolnych, systemach Digital Signage 24/7 w sklepach, na dworcach, przestrzeniach dla gości w hotelach i restauracjach oraz w innych miejscach publicznych. Dzięki eleganckiej, smukłej i dyskretnej stylistyce obudowy, seria PN-R oferuje silny przekaz wizualny, łatwość obsługi, niezawodną pracę oraz wygodną pracę w niezależnej konfiguracji dzięki możliwości zastosowania modułów Intel® Mini-OPS.

Całkowicie nowy model PN-R o przekątnej 60 cali (152,5 cm) stworzono do krytycznych zastosowań wymagających wysokiej jasności i pracy w trybie 24/7. Możliwości rozbudowy zapewnia gniazdo Intel® Mini-OPS, które pozwala uniknąć plątaniny przewodów wokół monitora. Jako łatwe w obsłudze i wysoce niezawodne rozwiązanie o wyjątkowej jakości obrazu i dźwięku, monitor PN-R606 ustanawia najwyższy standard Digital Signage pod względem niezawodności, trwałości oraz łatwości konfiguracji w dowolnym czasie i miejscu.

Dzięki najnowocześniejszemu podświetleniu LED, które umożliwia stosowanie wyjątkowo smukłych ramek i płytkich obudów, monitor Sharp PN-R606 o przekątnej ekranu 60” to atrakcyjny i elegancki dodatek do wszelkich wymagających zastosowań Digital Signage. Dzięki bezprecedensowej niezawodności, wyjątkowej trwałości i prosta obsłudze, monitor ten można zainstalować zarówno w orientacji poziomej jak i pionowej, a nawet podwiesić na suficie ekranem do dołu lub do góry pod dowolnym kątem.

Wbudowana możliwość prostego łańcuchowego połączenia poprzez gniazda wideo DisplayPort pozwala na podłączenie do 5 monitorów wyświetlających te same materiały wizualne. Jeszcze jeden powód, dla którego monitory LCD Sharp można wykorzystać do wzmocnienia potencjału firmy.

Nowe gniazdo Intel® Mini-OPS stworzono w oparciu o dobrze znany standard OPS, redukując wymiary modułu i wykorzystując w pełni możliwości oszczędzania energii najnowszych chipsetów niskiej mocy firmy Intel. Oferta rozszerzeń obejmuje interfejsy bezprzewodowe (PN-ZB03W), HDBaseT (PN-ZB03H) oraz wbudowany komputer sterujący (PN-ZB03PC), co zapewnia, że seria PN-R oferuje maksimum uniwersalności i stwarza liczne możliwości zastosowań.