SHARP PN-R426 MONITOR Zobacz większe

SHARP PN-R426 MONITOR

Nowy produkt

  • Monitor o przekątnej 42 cale (106,5 cm) do profesjonalnej prezentacji obrazu w trybie 24/7
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli przy jasności 700 cd/m2
  • Wszechstronne możliwości zastosowania dzięki gniazdu rozszerzeń Mini-OPS
  • Kontrast 1300:1
  • Podświetlenie LED, krawędziowe
  • Możliwa instalacja w orientacji pionowej, poziomej oraz w układzie z ekranem skierowanym do góry lub do dołu

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Więcej informacji

Monitory serii PN-R firmy Sharp wyznaczają nowy standard niezawodności w sytuacjach krytycznych i możliwości podłączeniowych. Zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o szerokiej gamie zastosowań wymagających jasności 700 cd/m2, obejmujących m.in. centra dowodzenia i kontroli, prezentację obrazu w punktach sprzedaży detalicznej w trybie 24/7, prezentację obrazu w obiektach transportowych, oznakowania dróg, powierzchnie przeznaczone dla gości, recepcje, hole oraz inne przestrzenie wspólne i publiczne. Dzięki eleganckiej, wysmukłej i dyskretnej konstrukcji obudowy najnowszej generacji monitory serii PN-R oferują wydajne przetwarzanie obrazu, łatwą obsługę oraz niezależne działanie w przypadku zastosowania modułu Intel® Mini-OPS, które zapewnia spokój i wygodę.

Nowe monitory serii PN-R o przekątnej 42 cali (106,5 cm) przeznaczone są do wyświetlania obrazu o wysokiej jasności w trybie 24/7 oraz są wyposażone w uniwersalne gniazdo rozszerzeń Intel® Mini-OPS – zastosowanie jednego modułu eliminuje szpecące okablowanie. Ponieważ jest to łatwe w obsłudze i wysoce niezawodne rozwiązanie o wyjątkowej jakości obrazu i dźwięku, monitory PN-R426 ustanawiają najwyższy standard niezawodności, trwałości i prezentacji obrazu typu „Plug and go” możliwy do zastosowania w dowolnym miejscu i czasie.

Dzięki najnowocześniejszej technologii podświetlenia LED o wysokiej jasności, która umożliwiła osiągnięcie nowego poziomu smukłości ramy i niewielkiej głębokości obudowy, monitory firmy Sharp z serii PN-R426 o przekątnej 42 cali stanowią atrakcyjne i eleganckie dopełnienie we wszelkich wymagających zastosowaniach prezentacji obrazu. Dzięki niezrównanej niezawodności, znakomitej trwałości i łatwej obsłudze, monitory można zainstalować w orientacji pionowej lub poziomej, a nawet możliwy jest montaż zwieszakowy na suficie w układzie z ekranem skierowanym do góry lub do dołu pod dowolnym kątem.

Wbudowana możliwość prostego łańcuchowego połączenia poprzez gniazda wideo DisplayPort pozwala na podłączenie do 5 monitorów wyświetlających te same materiały wizualne. Jeszcze jeden powód, dla którego monitory LCD firmy Sharp można wykorzystać do wzmocnienia potencjału firmy.

Nowe gniazdo rozszerzeń Intel® Mini-OPS zostało opracowane na podstawie powszechnie znanego przemysłowego standardu OPS poprzez obniżenie czynników mechanicznych i stworzeniu możliwości oszczędności energii w najnowszej generacji układach o niskim zużyciu energii firmy Intel. Szeroki wybór modułów rozszerzeń, obejmujący m.in. moduły bezprzewodowe (PN-ZB03W), HDBaseT (PN-ZB03H) i sterowniki wbudowanego komputera (PN-ZB03C), zapewnia monitorom serii PN-R maksymalną uniwersalność i zwiększa gamę zastosowań.