Projektor Epson EB-U04

Nowy produkt

Przenośny projektor o wysokiej jakości dla domu i biura, obsługujący technologie Full HD oraz przydatne, łatwe w obsłudze funkcje.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Więcej informacji

Z tego uniwersalnego projektora Full HD może korzystać cała rodzina. Niezależnie od tego, czy chcesz obejrzeć film pełen wrażeń, pograć w grę albo pokazać prezentację, designerski projektor EB-U04 bez problemu poradzi sobie z tymi wyzwaniami w domu i biurze. Można go łatwo przenosić i łatwo ustawiać; włączenie odtwarzania dowolnych materiałów w doskonałej jakości trwa dosłownie chwilę.

Gwarantowane 15 lat rozrywki

Dzięki długiej żywotności lampy i filtrów, nawet przy codziennym oglądaniu filmów, projektor wystarczy na 15 lat.

Wysoka jakość, jasny obraz

Technologia Full HD gwarantuje jednakowe natężenie światła białego i barwnego, jasny i żywy obraz oraz nawet trzykrotnie jaśniejsze kolory niż najlepsze projektory innych firm2. Dzięki współczynnikowi kontrastu o wartości 15 000:1 na wyświetlanych obrazach widoczne są najmniejsze detale w doskonale głębokiej czerni z wyraźnie zróżnicowanymi cieniami.

Wielki obraz

Projektor EB-U04 ma dwa wejścia HDMI umożliwiające przesyłanie obrazu i dźwięku w jakości Full HD z różnych źródeł, nawet na ekranach do 300 cali. Po zainstalowaniu aplikacji Epson iProjection można nawet wyświetlać zdjęcia i dokumenty bezpośrednio ze smartfona lub tabletu.

W zestawie są wszystkie elementy konieczne do błyskawicznej instalacji

Etui pozwala na wygodne przenoszenie urządzenia. Dzięki funkcjom pionowej i poziomej korekcji obrazu projektor można umieścić w dowolnym miejscu bez wpływu na jakość obrazu.

Funkcje ekologiczne

Różnicując zużycie energii w zależności od rodzaju wyświetlanych materiałów, model EB-U04 pomaga ograniczyć pobór mocy, natomiast tryb eco sprzyja ogólnej oszczędności zużycia prądu i wydłużeniu czasu eksploatacji lampy.

KLUCZOWE CECHY

  • Wysoka jakość, jasny obraz Technologia 3LCD dająca równie wysoką moc światła białego i barwnego
  • Współczynnik kontrastu 15 000:1 Głęboka, intensywna czerń i mocne cieniowanie
  • Magia dużego ekranu w Twoim domu Rozmiar ekranu od 300 cali
  • 15 lat oglądania Okres eksploatacji lampy i filtra wynosi 10 tys. godzin
  • Wygodne funkcje obsługi Złącze HDMI oraz łączność mobilna umożliwiają projekcję z różnych źródeł

Załączniki