EPSON EB-S03 Zobacz większe

Projektor EPSON EB-S03

Nowy produkt

EPSON EB-S03 to projektor, którego cechuje rozdzielczość SVGA, zoom cyfrowy oraz jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego wynoszące 2700 lumenów. Dzięki temu obrazy są ostre i wyraźne, a kolory trzy razy jaśniejsze niż w przypadku standardowych 1-procesorowych projektorów DLP.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Więcej informacji

Projektor ten cechuje rozdzielczość SVGA, zoom cyfrowy oraz jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego wynoszące 2700 lumenów. Dzięki temu obrazy są ostre i wyraźne, a kolory trzy razy jaśniejsze niż w przypadku standardowych 1-procesorowych projektorów DLP.

Jasne, żywe obrazy o wysokiej jakości

Ten projektor LCD z łatwością wyświetla jasne, żywe kolory, zapewniając ostry i wyrazisty obraz. Idealnie nadaje się do prezentacji i projekcji filmów — współczynnik kontrastu wynosi 10 000:1. Dzięki wejściu HDMI można z łatwością odtwarzać filmy i dźwięk HD z zachowaniem wysokiej jakości, jakiej należy oczekiwać od najlepszego na świecie producenta projektorów2.

Natężenie światła barwnego

Natężenie światła barwnego to ważna miara określająca zdolność projektora do reprodukcji kolorów. Tak jak wszystkie projektory firmy Epson, model ten ma jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego, dzięki czemu gwarantuje jasny obraz i żywe kolory. Informacje szczegółowe są dostępne pod adresem: www.epson.eu/CLO.

Łatwa obsługa

Dzięki stosowanemu wyłącznie przez firmę Epson ręcznemu suwakowi korekcji geometrii obrazu i automatycznej korekcji pionowej przygotowanie projektora do pracy jest szybkie i łatwe. Niezależnie od tego, pod jakim kątem jest ustawiony projektor, obraz można skorygować i wyprostować. Dzięki zastosowaniu nowych kolorów diod LED i ikon menu na panelu sterowania w ramach zasady Colour Universal Design obsługa projektora jest dużo prostsza.

Projektor bezprzewodowy

Opcjonalna łączność bezprzewodowa3 umożliwia wyświetlanie obrazu z wielu różnych urządzeń z łatwością bez podłączania projektora za pomocą kabla.

Ekologia

Projektor EB-S03 ma funkcje ustawień ekologicznych, automatycznego wygaszania lampy oraz czasowego wyciszania dźwięku i wyłączania obrazu.

KLUCZOWE CECHY

  • Bardzo jasna projekcja Światło białe i barwne — 2700 lumenów
  • Wyraźne szczegóły SVGA i współczynnik kontrastu 10 000:1
  • Łatwa konfiguracja Automatyczna pionowa korekcja geometrii obrazu
  • Ekologia Tryb ekologiczny i automatyczne wygaszanie lampy
  • Opcjonalny moduł Wi-Fi Możliwość podłączenia urządzeń inteligentnych

Załączniki